سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

احضار ۱۶ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

طی روزهای گذشته، ۱۶ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار شدند. گفته می‌ شود که این اقدام جهت اخذ تعهد از اعضای شناخته شده سندیکا، مبنی بر عدم فعالیت صنفی و سندیکایی و عدم حضور در تجمعات اعتراضی سندیکا صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، از احضار ۱۶ تن از اعضای این سندیکا توسط پلیس امنیت اخلاقی خبر داد.

بخواهیم و یا نخواهیم و برای آزادی ایران از شر رژیم داعشی صفت جنایتکاران و چماقداران و آخوند های حکومتی هیچ راهی به غیر از حضور خیابانی و در پاسخ به خشونت مامورین رژیم عکس العمل به خشونت و حتی مسلح شدن و مقابله به مثل وجود ندارد. رژیم قاتلین اسلامی همه راه های مسالمت آمیز و مدنی مردم ستمدیده و معترض ایران را با گلوله پاسخ میدهند! ما انتقام خون جوانانمان را خواهیم گرفت، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم.

گفته می شود این اقدام جهت اخذ تعهد از اعضای شناخته شده سندیکا، مبنی بر عدم فعالیت صنفی و سندیکایی و عدم حضور در تجمعات اعتراضی سندیکا صورت گرفته است.

در این گزارش آمده است که یکی از اعضای سندیکا که در پی احضار، به پلیس امنیت مراجعه کرده، مورد بازجویی و تهدید و ارعاب قرار گرفته است.

یکی از بهترین گزینه های ممکن برای فلج کردن دستگاه نظامی و سرکوبگری رژیم جنایتکاران اسلامی در ایران اعتصابات عمومی، مخصوصا اعتصابات عمومی در بخش های صنعتی همچون نفت و گاز است.

هویت این افراد عبارت است از: ۱. حسن سعیدی، ۲. رسول طالب مقدم ۳. داوود رضوی ۴. رضا شهابی، ۵. وحید فریدونی، ۶. محمد اصلاقی ۷. ناصر محرم زاده ۸. عطا باباخانی ۹. سلطان علی شکاری ۱۰. علی اکبر پیرهادی ۱۱. مرتضی کمساری ۱۲. امیر تاخیری ۱۳. علیرضا قاسمی ۱۴. رضا نعمتی‌پور ۱۵. علیرضا توسلی ۱۶. حیدری.

گفتنی است روز یکشنبه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۸، این سندیکا طی انتشار بیانیه ای کشتار و سرکوب خونین مردم که اکثر آنان را از فرودستان و خانواده‌های کارگری دانسته، محکوم کرده بود.

لازم به ذکر است که آقایان شهابی، سعیدی، محرم‌زاده، کریمی سبزوار و خانم شیری هر کدام از سال‌ها پیش تا اکنون اخراج از کار هستند.

دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست. مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر آخوند ـ دشمن ایران و ایرانیان ـ پاسدار، بسیجی، آخوند خوب، مُرده است. آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.