چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

آشنایی با گروه خونی خA آخوندهای ایران

همه شما با گروههای خونی گوناگون آشنایی دارید ولی شاید گروه خونی خA را نشنیده باشید.

این گروه خونی بیشتر در مناطقی همچون ایران، عراق و افغانستان یافت شده ولی کانون آن در ایران است.

گروه خونی خA یا همان گروه خونی “آخوندی” است که از دوره شاه اسماعیل صفوی وارد رگهای ایرانیان شد و بصورت یک امر بیولوژیکی درآمد.

انسانی که دارای این گروه خونی است، انسان جالبی است و خصلت ها و ویژگی های ناشناخته زیادی دارد.

  • مهمترین ویزگی انسان دارای این گروه خونی آن است که مغز دارد ولی از آن استفاده نمی کند و از دیگران میخواهد بجای او فکر کنند و راه و چاه زندگی را به او بگویند.

اسم این ویژگی را گذاشته اند تقلید از مراجع.

یعنی طرف میخواهد ریش اش را بتراشد یا نتراشد، از مغز خودش بهره نمی برد بلکه رجوع می کند به رساله یک نفر دیگر که ببیند او آنرا جایز میداند یا خیر.

در جوامع انسان هایی با این گروه خونی، اصولا فکر نکردن و وکالت را به دیگران دادن، نه تنها ناخواسته و مذموم نیست بلکه خیلی هم مطلوب است و مورد رضایت الهی است و تنها راه رفتن او به بهشت است.

  • عبودیت مطلق و بی قید و شرط نسبت به دستورات و قوانین لایتغیر الهی از دیگر ویژگی های انسان های دارای گروه خونی خA است. هدف نهایی مکتب آخوندی تسلط دائمی بر فکر و ذهن مبتلایان به این گروه خونی است. در این مکتب انسان هایی را پرورش میدهند که در همه اعمال و رفتار روزانه تحت سیطره آن مکتب باشد. از نحوه وارد شدن به توالت بگیر تا عطسه کردن و خوابیدن و آمیزش کردن.

انسان پرورش یافته در مکتب آخوندی مسخ شده است و برای کارهایی که در طول سال انجام میدهد فکر نمی کند. با هزار سختی و مشقت به راهپیمایی اربعین میرود. کلی هزینه می کند،  وقت و سلامتی اش را بخطر می اندازد اما یک لحظه حتی دو ثانیه هم فکر نمی کند که گریه بر حسین چه گره ای از مشکلات او یا جامعه را باز می کند.

  • – از دیگر ویژگی های اینگونه انسان ها دوری از شادی ها و نشاط و در عوض زانوی غم بغل کردن و گریستن و زاری کردن است. این است که در طول تاریخ هرگاه آخوندها در ایران قدرت داشتند، روحیه حماسی و شجاعت و سرفرازی جایش را به خمودی و ترس و محافظه کاری داده است.

گاهی برخی از دوستان می پرسند چرا در بیشتر نقاط جهان بخاطر حتی یک مسئله کوچک مردم به خیابان ها می ریزند و حق خودشان را از دولتها مطالبه می کنند ولی مردم ایران اینقدر بی خیال اند و بخودشان تکانی نمی دهند.

پاسخ این پرسش در همین نکته نهفته است که تربیت آخوندی باعث میشود انسانها اتکای شان به خودشان نباشد و آنها خیلی که بخواهند اعتراض کنند فریاد می زنند: یا حجت ابن الحسن! ریشه ظلم را بکن!

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.