چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فیلم حمله جوانان تظاهر کننده و فرار ماموران در کرج و بستن خیابانها در فردیس کرج، یکشنبه‌شب ۲۶آبان + فیلم

در این فیلم صحنه حمله متقابل جوانان به ماموران گارد ویژه که قصد سرکوب تظاهرات در باغستان کرج را داشتند مشاهده می‌کنید.

به گزارش ایران کارگر، بنا به فیلم‌هایی که به دستمان رسیده است امروز ۲۶ آبان ماه ۹۸، در سومین روز اعترض به گرانی بنزین، مردم که اکثریت آنها را جوانان به جان‌آمده تشکیل می‌دهند در شهرها و مناطق مختلف به اعتراضات خود  ادامه می دهند.

جوانان معترض با مسدود کردن جاده ساوه در مقابل نیروهای سرکوبگر یگان ویژه صف‌آرایی کرده‌اند و از حرکت آنها ممانعت می‌کنند.

ماموران با پرتاب گاز اشک‌آور سعی در بدست گرفتن کنترل جاده را دارند که قادر به اینکار نیستند.

جواب خشونت نیروهای مزدور و جنایتکاران رژیم اسلامی را باید با خشونت داد. این عکس العمل عین منطق است. از راه مسالمت آمیز هیچ نتیجه ای به غیر از طولانی تر شدن عمر این حکومت جنایتکار و دشمن ایرانی و ایرانی ممکن نخواهد شد.

 

امروز ۲۶ آبان ماه نیز در سومین روز اعتراضات مردمی، در شهریار جوانان همچنان کنترل بسیاری از نقاط را در دست دارند. جمعیت تظاهر کننده و معترض با شعار «توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه» خشم خود را نسبت به وضعیت فعلی در ایران و گرانی و اوضاع نابسامان ابراز می‌دارند.

به گزارشات رسیده مردم درمیدان معلم شهریار تجمع کرده‌اند و جوانان کنترل این منطقه را در دست دارند. آنها با آتش زدن لاستیک خیابان‌ها را مسدود کرده‌اند.

در سومین روز ادامه تظاهرات اعتراضی بر علیه گرانی بنزین، در مهرشهر کرج نیز جوانان خشمگین به آتش زدن لاستیک و مسدود کردن جاده‌‌ها ادامه میدهند و خیابان‌ها را در کنترل خود دارند.

امروز ۲۶ آبان ماه همچنان، مردم به جان‌آمده از دزدی‌ها و چپاول اموال ملی توسط بالاترین مقامات حاکمیت در مهرشهر کرج با به آتش کشیدن کامل فروشگاه رفاه کیان‌مهر وابسته با دولت خشم و اعتراض خود را به نمایش گذاشتند.

یاد‌آوری می‌شود که صبح امروز یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۹۸، خامنه ‌ای حمایت کامل خود را از طرح افزایش سه برابری قیمت بنزین اعلام کرد. او بدون توجه به مشکلات شدیدی که این طرح ضد مردمی برای توده‌های محروم در بردارد، از مردم خواست که آن را بپذیرند.

خامنه ‌ای همچنین با تشویق نیروهای امنیتی به سرکوب اعتراضات مردم، از آنها خواست که در «حفظ امنیت به وظایف خود عمل کنند.»