سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

مردم به پا خیزید! به خاطر خودتان! به خاطر آینده ی فرزندان تان! ف. م. سخن + ویدیو

خوانندگان من می دانند که اهل شعار دادن نیستم. اهل احساساتی شدن نیستم. امروز بعد از شوک افزایش ناگهانی قیمت بنزین آن هم به سه برابر قیمت قبلی، مردمِ به جان آمده برای چندمین بار در سال های اخیر، به خیابان ها ریختند تا اعتراض خود را نه به گرانی بنزین که به گرانی همه چیز، که به ویرانی همه چیز نشان دهند.

تعدادی از وعده ها و ادعاهای دروغین خمینی و دیگر چماقداران اسلامی، بعد از سقوط حکومت سلطنت شاهنشاهی پهلوی در ایران. خانه نخرید، همه را صاحب خانه میکنیم! آب و برق مجانی میشود! روحانیون نباید رئیس جمهور شوند! حکومت اسلامی دیکتاتوری وجود ندارد!!! (دروغ شاخدار)، و اما نتیجه اینکه پول ایران به جیب حزب الله و سوریه و حماس… چپاول و دزدی های سران حکومت، ثروت میلیاردی خامنه ای و آقازاده ها، میلیاردر شدن سپاهی ها و آیت الله های حکومتی و زندگی اشرافانه آخوند ها و گماشتگان و جنایتکاران رژیم داعشی صفت اسلامی… و فقر بدبختی و آوارگی و گور خوابی و تباهی و بیکاری و بی آیندگی اکثریت مردم ستمدیده ایران…

دو هزار تومان اضافه قیمت بنزین به جیب چه کسی خواهد رفت؟ این پول صرف چه چیز خواهد شد؟ به همین سوال که کمی بیندیشیم جا دارد که برای اعتراض، جا دارد که برای به زیر کشیدن این حکومت نکبت، به خیابان ها بریزیم:

دو هزار تومان اضافه ای که حکومت از ما می گیرد، فردا به حلقوم سید حسن نصر الله ریخته خواهد شد!

به حلقوم مردم غزه ریخته خواهد شد!

به حلقوم حماس و دیگر تروریست های جهان ریخته خواهد شد!

حکومت نکبت، این پول را صرف ساختن بازیچه های جنگی خود خواهد کرد!

صرف تولید موشک خواهد کرد تا آن را به یمنی ها بدهد که با آن عربستان را بزنند!

صرف موشک هایی خواهد کرد تا آن ها را به مشتی شرور منطقه بدهد تا اسراییل را با آن بزنند!

این پول را حکومتیان به یغما خواهند برد تا با آن ویلاهای «باستی هیلز» را بسازند و در آن ها به عیش و عشرت بپردازند!

دو هزار تومان پول اضافه ای که ما برای بنزینی که مرکز تولیدش کشور خودِ ماست خواهیم پرداخت، فقط ضربه ی مالی نیست که به ما وارد می شود.

دو هزار تومان پول اضافه ای که ما برای بنزین می دهیم، دهن کجی حکومت نکبت به ما ست. نیشخند انزجار آور خامنه ای و دار و دسته ی حکومت و دولت و سپاه به ما ست.

آن ها به این طریق به ما می گویند که ما می کنیم و شما مردم هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

ما این پول را به دهان گشاد سید حسن و تروریست ها و عاملان خودمان می ریزیم و شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

473925D2-1F17-4FA1-9AA7-59ACA7C584B0.jpeg

اگر ما امروز، بر دهان این حکومت نکبت نزنیم، و به او نشان ندهیم که خیر! این شما هستید که در مقابل قدرت عظیم ما هیچ غلطی نمی توانید بکنید، و این واقعیت را به این حکومت پلید نشان ندهیم، تا پایان عمر مان، در خجالت از فرزندان مان خواهیم ماند، که نرفتیم و در مقابل قوم چپاولگر آخوندها نایستادیم و با ذلت تن به خواری و خفت دادیم! تن به چپاول خودمان دادیم!

دزدی فقط شکستن قفل در و برداشتن اموال متعلق به ما از خانه نیست! دزدی همین گران کردن هاست که اگر در سال های قبل با اندکی شرم حسابگرانه، با مقدار کم صورت می گرفت، امروز به شکلی وقیحانه و طلبکارانه با ابعاد کهکشانی صورت می گیرد.

ویدئوهای اعتراضی مردم را در این سایت ببینید

همان طور که در مقابل دزدی که به خانه مان می زند می ایستیم و تا پای جان در برابر او مقاومت می کنیم، در مقابل دزدان حکومتی بایستیم و جانانه مقاومت کنیم! به خاطر خودمان! به خاطر فرزندان مان!

تمام پول منابع ملی و نفتی ایران به جیب آخوند و پاسدار و بسیجی و حزب الله لبنان، بشار اسد در سوریه و حماس در فلسطین و حشد الشعبی در عراق، و حوزه های اسلامی آخوند ها… میشود، و دیگر پولی برای پرداخت کردن حقوق کارگران زحمتکش و فقیر باقی نمی ماند.