سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

لردگان ؛ به آتش کشیدن دفتر امام جمعه که اقدام به تهدید مردم کرده بود توسط تظاهرکنندگان خشمگین – فیلم

ایران کارگر ـ نا برخبرهای دریافتی از لردگان درگیری‌های پراکنده همچنان در این شهر ادامه دارد. مردم خشمگین در اعتراض به شلیک نیروهای گارد ضد شورش به سمت مردم و زخمی شدن چند تن از جوانان شهر، دفتر امام جمعه این شهر را به آتش کشیدند.

گزارش‌ها حاکی از ورود نیروهای بسیج و لباس شخصی در بین مردم برای دستگیری مردم معترض می‌باشد.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

گفته می‌شود که نیروهای اطلاعات در تمامی نقاط شهر برای دستگیری های بیشتر در همه جا مستقر شده‌اند.نیروی بسیج هم در آماده باش کامل و وارد نقاط مختلف شهر شده‌اند.

مردم لردگان با اتحاد و شجاعت خود ماموران  را وادار بە عقب نشینی و سردر فرمانداری شهر را پایین آوردند  و آن را به آتش کشیدند.

لردگان به آتش کشیدن دفتر امام جمعه
به آتش کشیدن دفتر امام جمعه که اقدام به تهدید مردم کرده بود توسط تظاهرکنندگان خشمگین لردگان

مردم می‌گویند،  بیمارستان لردگان پراز مردم زخمی است. عضو مجلس از لردگان دیروز به لردگان آمده بود که بهر طریق ممکن مانع از اعتراض و تجمع مردم شود. وی می‌خواست با نشستی با بزرگان روستا آتش اعتراض مردم را خاموش کند که مردم با فریاد بر سر او وی را فراری دادند.

همچنین، یکی از کودکان بختیاری با یادآوری بی بی مریم بختیاری یک از زنان قهرمان که در فتح تهران نقش بسزایی داشت، دست‌نوشته‌ای در دست داشت که بر روی آن نوشته بود: «بی بی مریم، بیدار شو، تهران هوس فتح دوباره کرده».

ادامه اعتراض‌ها در لردگان: فرمانداری و دفتر امام جمعه به آتش کشیده شد + ۲۰ ویدیو

فیلم های منتشر شده در فضای مجازی درگیری مردم با نیروهای تا دندان مسلح دولتی را نشانی می‌دهد و فیلمی منتشر شده  است که حاکی از ورود نیروهای یگان ویژه به شهر لردگان برای سرکوب تظاهرات مردم می‌باشد.

یاد‌آوری می‌شود که دفتر امام جمعه لردگان که‌ روز گذشته در نماز جمعه تهدید کرده بود اگر مردم اعتراض کنند سرکوب می‌شوند، به آتش کشیده شد.

گزارش‌های دیگر، حاکی است که تمام راههای منتهی به شهرستان لردگان را نیروهای گارد ویژه بسته اند.

در یکی از فیلمها، فرار نیروهای سرکوبگر از ساختمان شبکه بهداشت لردگان در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

فیلم دیگری از دور ریختن سرنگ ها و داروهای داروخانه مرکز بهداشت روستای چنار محمودی که شبانه در کوه رها سازی شده است که توسط مردم منتشر شده است.