سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

دفتر امام جمعه در لردگان به آتش کشیده شد + فیلم

رادیو بین المللی فرانسه – بر اساس تصاویر منتشر شده در شبکه‌های مجازی، دفتر مهدی تاج‌زاد، امام جمعه شهر لردگان، روز شنبه به آتش کشیده شد.

همزمان فرمانداری و اداره بهداشت این شهر استان چهار محال و بختیاری از سوی گروهی از مردم معترض نیز مورد حمله قرار گرفته است.

ادامه اعتراض‌ها در لردگان: فرمانداری و دفتر امام جمعه به آتش کشیده شد + ۲۰ ویدیو

معترضان مقامات جمهوری اسلامی ایران را مسئول آلوده شدن ساکنان روستای چنارمحمودی از جمله چندین کودک به ویروس ایدز می‌دانند.

همچنین بر اساس برخی گزارش‌ها، تعدادی از معترضان در درگیری با نیروهای امنیتی زخمی شدند.

eghvglvxk.jpg

به دنبال انتشار خبر آلوده شدن اهالی روستای چنارمحمودی از توابع شهرستان لردگان به ویروس ایدز، احمدرضا بهرامی، رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری گفت: «یکی از بهیارانی که در یکی از مراکز بهداشت کار می‌کرده است در زمانی که برای انجام آزمایشات از آن‌ها خون می‌گرفته به جای اینکه برای هر فرد از یک سرنگ استفاده کند از سرنگ مشترک استفاده می‌کرده است که در حال حاضر فرد مذکور در بازداشت به سر می‌برد.»

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی این اظهارات را رد کرده است.

اما ایرنا، خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران روز شنبه، نوشت که جمعی از اهالی لردگان در اعتراض به وزیر بهداشت، خواستار عذرخواهی رسمی او از مردم شدند.