سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

برادر مسیح علی‌نژاد بازداشت شد ـ (توضیح مسیح علینژاد) 

 مسیح علی‌نژاد، بنیان‌گذار کمپین #چهارشنبه_های_سفید در صفحه‌ی اینستاگرامش اطلاع داد که برادرش توسط عوامل وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران بازداشت شده است. او همچنین از بازجویی مادر هفتاد ساله‌اش و آزار سایر بستگانش خبر داد.

alinejad.jpg

متن پست خانم علی‌نژاد به شرح زیر است:

“ریختند خانه برادرم علی و او را مقابل چشم‌های دو کودک خردسالش بازداشت کردند. چندی پیش مادر ۷۰ ساله‌ام را بردند بازجویی کردند و حالا برادرم، سراغ سایر بستگانم هم رفتند که به زودی اطلاع‌رسانی می‌کنم.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده آزادی و عدالت و برابری و حقوق انسانی زنان. آخوند خوب، آخوند مُرده است. آزادی، و قانون برابری جنسی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

کسانی که برادرم علی را با چشمبند بردند گفتند از وزارت اطلاعات تهران هستند. جرم او عشق است، جرم مادرم نیز عشق بود. جمهوری اسلامی کارش ترور و ایجاد وحشت است و با گروگان گرفتن خانواده‌ام می‌خواهد مرا ساکت کند. من به عنوان یکی از اعضای کمپین چهارشنبه‌های سفید مدام از صلح گفتم و زیستن مسالمت‌آمیز کنار هم، گفتم ایران باید برای همه ایرانیان باشد اما جمهوری اسلامی ایران را گروگان گرفته، حسن روحانی و جواد ظریف پیام صلح از طرف جمهوری اسلامی به سازمان ملل آورده‌اند در حالی که جمهوری اسلامی با مادر هفتادساله من، با برادرم، با میلیون ها ایرانی در جنگ است.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند.

با موبایل برادرم برایم از اداره اطلاعات پیام دادند، برای‌شان نوشتم گروگان‌گیرهای کثیف برادرم را آزاد کنید. من به اندازه‌ی تک تک برادران و خواهرانی که در این چهل سال گروگان‌گرفته‌اید فریاد می‌زنم، با ترس و ترور و گروگان‌گیری نمی‌توانید یک ملت را خفه کنید. شرم بر شما. این همه وحشت از مردم بی اسلحه، این همه بازداشت و بگیر و ببند نشانه‌ی فروپاشی یک دیکتاتوری است که کاسه گدایی به سمت کشورهای خارجی دراز کرده اما در داخل دارد همه اقشار اعم از زنان دانشجویان، کارگران و حتی خانواده‌های فعالان مدنی را گروگان می‌گیرد. “

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

این نهایت استیصال رژیم جمهوری اسلامی در برابر مبارزه‌ی مسالمت‌آمیز فعالان مدنی است. دستشان به مسیح علی‌نژاد نمی‌رسد، خانواده‌اش را مورد آزار قرار می‌دهند، خانواده‌ای که جرم‌شان عشق و علاقه و بستگیِ فامیلی و خانوادگی است!

#مسیح_علی_نژاد 

کانال تلگرام توانا

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.