چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

لغو جلسه دادگاه در پی اعتراض مجید اسدی، زندانی سیاسی

مجید اسدی ، زندانی سیاسی که در زندان گوهردشت کرج محبوس است، روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه ۹۸ به شعبه ۶ بازپرسی دادسرای اوین احضار شد. وی به دلیل مخالفت با انتقال با دستبند و پابند و پوشیدن لباس زندان، به بند بازگردانده شد و جلسه دادگاه لغو گردید.

به گزارش هرانا، این زندانی سیاسی، روز چهارشنبه به شعبه ۶ بازپرسی دادسرای اوین به ریاست بازپرس جعفری احضار شده و در حین انتقال با این برخورد غیرقانونی مسئولان زندان روبرو می‌شود.

آقای اسدی علی‌رغم ابتلا به بیماری‌های مختلف از رسیدگی مناسب پزشکی و اعزام به بیمارستان خارج از زندان محروم مانده است.

این زندای سیاسی مدت‌هاست که از بیماری آنکیلوزان اسپوندیلیت یا همان التهاب ستون فقرات، دیسک کمر، وجود کیست در کبد، مشکلات متعدد در دستگاه گوارش و التهاب شبکیه و عصب هر دو چشم رنج می‌برد.

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.

مجید اسدی هم‌اکنون در حال تحمل دوران محکومیت ۶ ساله خود در زندان گوهردشت کرج است.

شایان یادآوری است که آقای مجید اسدی ساعت ۱۰ شب ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۵ در منزل خانوادگی خود در کرج توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت و به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

این زندانی سیاسی در آذرماه سال ۹۶ توسط شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی ماشاالله احمدزاده به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق اجتماع و تبانی و تبلیغ علیه نظام به ۶ سال حبس تعزیری محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدید نظر عینا تایید شد.

با استناد ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، مجازات اشد یعنی ۵ سال حبس تعزیری از بابت اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق اجتماع و تبانی در ارتباط با وی قابل اجرا خواهد بود.

آقای اسدی که هم‌اکنون در زندان گوهر دشت کرج به سر می‌برد، سومین سال حبس بدون مرخصی خود را پشت سر گذاشته است.

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.