سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

مسئولین جمهوری اسلامی بگویید ما را چی فرض کرده اید؟

تهدید حوثی های یمن: ممکن است از برجام خارج شویم! (م. حسنی – خبرنامه گویا)

جمهوری اسلامی این روزها هر کاری که میخواهد انجام دهد ولی مسئولیت آنرا بعهده نگیرد از نام حوثی های بدبخت یمنی استفاده می کند. گاهی این استفاده از برگ حوثی ها شباهت به طنز دارد.

khanjar_091419.jpg

آخر پدر آمرزیده! حوثی بدبخت فلک زده با اون لنگ و خنجرش چگونه می تواند از فاصله نهصد کیلومتری یا هزار کیلومتری تاسیسات نفتی آرامکو را که در نزدیکی سواحل ایران است را مورد هدف قرار بدهد؟

چند ماه پیش وقتی خبر حمله به نفتکش ها در خلیج فارس منتشر شد گفتند کار حوثی ها بود. بعد معلوم شد که قایق سپاه به نفتکش منفجر شده نزدیک شده و مین های مخصوص را به بدنه کشتی چسبانده اند.

جالب است زمانی که حتی فیلم آن هم منتشر شد، باز برخی از کارشناسان عاشق جمهوری اسلامی زیر بار ان نرفتند و هنوز می گویند کار حوثی ها بوده چون حرف مرد یک کلام است!

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

من فکر کنم اگر همینطور پیش برود در روزهای آینده تیتر خبر خبرگزاری ها اینگونه باشد:

  • حوثی ها مکرون را تهدید کردند که اگر ان پانزده میلیارد دلار را ندهی از برجام خارج میشویم
  • رئیس جمهور سابق حوثی ها اعلام کرد: تکرار می کنم! در انتخابات حضور پرشکوه و داشته باشید و مشت محکمی به دهان استکبار بزنید.
  • رهبر حوثی ها در سخنرانی هفتگی خود با ذوب شدگان بسیجی اعلام کرد: ما نه جنگ می کنیم و نه مذاکره
  • وزیر آموزش پرورش حوثی ها اعلام کرد یارانه ها بزودی به حساب واجدین شرایط واریز میشود بغیر از بهائیان
  • وزیر فدراسیون فوتبال حوثی های یمن اعلام کرد ورود خانم ها به استادیوم آزادی مغایر قانون اساسی حوثی هاست
  • آیت الله مکارم حوثی یمینی خواستار افزایش بودجه شهر قم و صنعا شدند

خداییش، یکنفر از قول ما به مسئولین جمهوری اسلامی بگوید ما را چی فرض کرده اید؟

ما که مثل اروپایی ها و امریکایی ها نیستیم که بتوانید فریب بدهید. ما قرنهاست که با جماعت آخوند و ملا زندگی کرده ایم و زیر و بم حقه های آخوندی را میدانیم. پس لطفا طوری خالی ببندید که اینقدر تابلو نباشد.

ما با حکومتی سر و کار داریم که در حرم امام رضا بمب منفجر کرد و آنرا به مجاهدین نسبت داد.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی رژیم اسلامی خونخواران و شکنجه گران و ظالمین و فاسدینند.

ما با رژیمی سر و کار داریم که تعدادی از مردم بی گناه را آنقدر زیر بازجویی تحت فشار قرار داد تا مسئولیت ترور دانشمندان اتمی را بعهده گرفتند.

ما نوار ویدئویی بازجویی همسر سعید امامی را دیده ایم که چگونه او را مجبور میکردند تا به ارتباط نامشروع با دیگران اعتراف کند.

آقایان و خانم های خبرنگار رسانه ها!

گوش ما از این همه دروغ های جمهوری اسلامی پر شده لطفا به شعور ما توهین نکنید.

دروغ ها و شعار های جنگ طلبانه و ریاکاری سران رژیم. و در عین حال آقازاده ها در همین کشور آمریکا و دیگر کشورهای غربی زندگی میکنند. چهل سال است همین ها که مرگ بر این و آن میدهند و در صدد نابودی کشورهای دیگرند و پرچم دیگر کشورها را آتش میزنند، همزمان صدای حق خواهی و آزادیخواهی مردم  و کارگران و زنان ستمدیده ایرانی را با زور تهدید و زندان و شکنجه اعدام و تیر باران، و هزاران جنایات دیگر پاسخ میدهند. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر جمهوری اسلامی دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دورغ میگن اسرائیل و آمریکاست. آزادی و برابری قانونی جنسی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.