یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

اماراتی‌ها به ۹۰ درصد، ۱۷۷کشورهای جهان بدون ویزا سفر می‌کنند ـ (ایران ۱۰ جایگاه انتهایی دنیا)

العربیه، فارسی – در ادامه تلاش‌های وزارت امور خارجه امارات متحده عربی برای تقویت جایگاه گذرنامه این کشور به عنوان معتبرترین گذرنامه جهان و همچنین تسهیل مسافرت آسان برای شهروندان این کشور که از آن با نام برنامه «جهان بدون ویزا» یاد می‌شود، تعداد کشورهایی که دروازه‌های خود را به روی اماراتی‌ها گشوده‌اند، به ۱۷۷ کشور معادل ۹۰ درصد کشورهای جهان رسید.

UAE_Passport.jpg

براساس به روزرسانی روز پنج‌شنبه ۵ سپتامبر ۲۰۱۹ شاخص «پاسپورت ایندکس» در پی توافق امارات و نامیبیا، گذرنامه امارات متحده عربی جایگاه خود را در صدر فهرست معتبرترین گذرنامه‌ها استحکام بخشیده و فاصله خود با گذرنامه‌های فنلاند و لوکزامبورگ که در رده دوم قرار دارند را به ۹ کشور بدون ویزا رساند.

دارندگان گذرنامه اماراتی به ۱۱ کشور جهان بدون ویزا سفر می‌کنند و در مبادی ورودی ۵۹ کشور جهان نیز ویزا دریافت می‌کنند. اماراتی‌ها هنوز برای تحقق کامل برنامه «جهان بدون ویزا» نیاز است ۲۱ کشور دیگر به این فهرست اضافه کنند.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. کشور ایران با حاکمیت چهل ساله آخوند ها و پاسداران و بسیجی ها، تبدیل به بی اعتبار ترین کشورهای دنیا شده است.

افغانستان، الجزائر، بلیز، بوتان، کامرون، جمهوری آفریقای مرکزی، اریتره، غنا، عراق، اسرائیل، جامائیکا، جمهوری کیریباتی، لیبی، میانمار، کره شمالی، پاپوا و گینه نو، پرو، ترینیداد و توباگو، ترکمنستان، آمریکا و ونزوئلا کشورهایی هستند که اماراتی‌ها برای سفر به آنها کماکان نیاز به ویزا دارند.

کشورهای افغانستان، عراق، سوریه، پاکستان، سومالی، یمن، سودان، ایران، لیبی و فلسطین ۱۰ جایگاه انتهایی شاخص پاسپورت ایندکس را به خود اختصاص داده‌اند.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. جنایتکاران و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.