یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فیلم و توضیح: جایزه ۱۵ میلیون دلارى آمریکا براى ایرانى ها!!! اطلاعات برای چرخه مادی سپاه پاسداران

آمریکا برای متلاشی کردن فعالیت‌های مالی سپاه پاسداران جایزه تعیین کرد

به گزارش رادیو فرانسه، دولت آمریکا جایزه‌ای را تا سقف پانزده میلیون دلار برای کسانی تعیین کرده که در جهت ضربه زدن به سپاه پاسداران، اطلاعاتی را در اختیار واشنگتن قرار دهند. تقریباً هم‌زمان، آمریکا یک شبکۀ کشتیرانی ایرانی را تحت تحریم قرار داد. آمریکایی‌ها می‌گویند که این مؤسسه که در اختیار نیروی قدس است، به سوریه نفت می‌رساند.

روز چهارشنبه ۱۳شهریور/۴ سپتامبر، وزارت أمور خارجۀ آمریکا در صفحۀ فارسی خود این آگهی را منتشر کرد: “پاداش! تا ۱۵ میلیون دلار برای هرگونه اطلاعاتی که به متلاشی شدن چرخۀ مالی سپاه پاسداران رژیم ایران از جمله سپاه قدس منجر شود… با ارسال اطلاعات پاداش دریافت کنید…۱۰۰٪ محرمانه و با امکان نقل مکان”…

وزارت خارجۀ آمریکا تأکید می‌کند که “این نخستین بار است که ایالات متحده اینگونه اقدامی را علیه نهاد یک دولت دیگر می‌کند”.

تقریباً همزمان، آمریکا یک شبکۀ کشتیرانی ایرانی را تحت تحریم قرار داد. وزارت خزانه‌داری آمریکا که تحریم‌های تازه را اعلام کرده می‌گوید که این شبکه توسط نیروی قدس سپاه پاسداران و تحت نظر رستم قاسمی اداره می‌شود و یکی از وظایف آن نفت رساندن به سوریه است.  رستم قاسمی که به گفتۀ آمریکایی‌ها در حال حاضر یکی از مقامات بلندپایۀ نیروی قدس است، در دولت احمدی‌نژاد وزیر نفت بود.

تحریم‌های جدید شامل ۱۶ شرکت، ۱۰ شخص حقیقی و ۱۱ کشتی می‌شود.

باج‌خواهی اتمی

روز چهارشنبه ۱۳شهریور، برایان هوک مسئول گروه اقدام ایران در وزارت خارجۀ آمریکا  گفت که برخی شرکت‎‌ها و نفتکش‌ها، نفت ایران را تحت عنوان “نفت عراقی” جابه‌جا می‌کنند. هوک اطمینان داد که آمریکا “شبکه قاچاق نفت ایران را از بین خواهد برد”. او گفت: ایران در مذاکره با غرب، به “باج‌خواهی اتمی” روی آورده است.

برایان هوک که در مقابله با ایران به عنوان یکی از شخصیت‌های تندرو شناخته می‌شود در مورد احتمال کمک مالی به ایران یا خرید نفت توسط اروپاییان گفت: “هیچ پیشنهاد قابل ذکری دربارۀ هیچ خط اعتباری برای ایران وجود ندارد”.

وی همچنین در بارۀ تعیین جایزه علیه سپاه پاسداران گفت: “این یک اقدام تاریخی است. آمریکا برای اولین بار برای کسب اطلاعات، برای هدف قرار دادن اقدامات مالی یک نهاد دولتی جایزه تعیین می‌کند”.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی رژیم اسلامی خونخواران و شکنجه گران و ظالمین و فاسدینند.