یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

نتانیاهو: حالا زمان افزایش فشار بر ایران است، نه گفت‌وگو

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، در آستانه سفر خود به بریتانیا در روز پنج‌شنبه، ۱۴ شهریورماه، چنین نظر داد که اکنون «زمان افزایش فشار بر ایران است، نه وقت گفت‌وگو و مذاکره».

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل

به گزارش رادیو فردا، او کمتر از یک روز پس از آن اظهار نظر می‌کند که ایالات متحده تحریم‌های تازه‌ای را برای نیروی قدس سپاه، شاخه برون‌مرزی سپاه پاسداران، تعیین کرد و در مقابل ایران سومین گام از کناره‌گیری از برجام را برداشت.

روز چهارشنبه در همین بحبوحه بود که خبر رسید نخست وزیر اسرائیل در سفری غیرمنتظره قرار است به لندن رفته و با دست‌کم دو مقام بریتانیایی و آمریکایی دیدار کند.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی رژیم اسلامی خونخواران و شکنجه گران و ظالمین و فاسدینند.

پیشتر خبرگزاری آلمان به نقل از بیانیه دفتر نخست وزیر اسرائیل خبر داده بود که قرار است آقای نتانیاهو در لندن با بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، و مارک اِسپر، وزیر دفاع آمریکا، درباره مسائل منطقه، نیازهای امنیتی و از جمله آن چه «مقابله با تجاوز و اقدامات تروریستی ایران» خوانده شده گفت‌وگو کند.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، بنیامین نتانیاهو در آغاز سفر خود به لندن با اشاره به «اقدامات خصمانه» جمهوری اسلامی در عرصه کشتی‌رانی بین‌المللی و همچنین تلاش در راه «حملات مرگبار» به اسرائیل زمان را برای تحریم‌های بیشتر علیه تهران مناسب دانسته است.

این خبرگزاری می‌نویسد که نخست وزیر اسرائیل همچنین به نقض «پیوسته» برجام توسط تهران اشاره کرده است.

این خبر تکمیل می‌شود.

مرگ بر رژیم اسلامی چماقداران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم.