پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

مشکل‌ما حل‌نشه شهر قیامت‌میشه؛‌ شعار راهپیمایی کارگران به‌جان‌آمده آذرآب اراک + فیلمها

ایران کارگر ـ در این فیلمها صحنه راهپیمایی کارگران آذرآب اراک در حال راهپیمایی به سمت میدان مرکزی شهر را مشاهده می کنید. کارگران به جان آمده شعار می دهند:

«مشکل‌ما حل‌نشه شهر قیامت‌میشه» ، « زیر بار ستم نمی کنیم زندگی، وای از این وضع، وای از این وضع . . . »، « یه اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه».

«پول ملت ایران هم توسط سران و چماقداران و گماشتگان رژیم چپاول و دزدی میشه، هم به جیب و حساب حزب الله لبنان و حسن نصرالله در لبنان… دردناکه!!! مرگ بر آخوند حکومتی ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و قانون برای زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

بنا به گزارش دریافتی، در روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۹۸  در ادامه تظاهرات و راهپیمایی روز سه‌شنبه، کارگران شرکت آذرآب اراک در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی و بلاتکلیفی وضعیت این شرکت، اقدام به راهپیمایی به سمت مرکز شهر و برگزاری تجمع اعتراضی در آنجا کردند.

کارگران معترض با راهپیمایی و تجمع اعتراضی خواسته‌های پاسخ نگرفته خود  از جمله تعیین تکلیف وضعیت کارخانه را به نمایش گذاشتند. لازم به ذکر است که کارگران این واحد تولیدی، دستمزد ماه‌های تیر و مردادماه خود را دریافت نکرده‌اند و بخشی از دستمزد خرداد را نیز طلب دارند.

«وعده های دروغین آخوند خمینی جنایتکار»

به گفته کارگران شرکت آذرآب اراک «بلاتکلیفی وضعیت کارخانه مهم‌ترین مشکل»‌ آنهاست. این کارگران در ادامه افزودند: «ما از مسئولان انتظار داریم وضعیت تولید و کارخانه را روشن کنند.»

اکثریت مردم فقیر و بدبخت و گرسنه ایرانی.

محمد تقی آبایی (مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی) با اعلام اینکه «تعیین تکلیف وضعیت مدیریت و مالکیت شرکت و دو ماه حقوق معوقه دلیل اعتراض کارگران است»،‌ گفت: «روز گذشته در تهران جلسه‌ای با حضور مسئولان برگزار شد که در این جلسه قرار شد تا بانک کشاورزی به عنوان سهامدار عمده آذرآب طی ۴۸ ساعت وضعیت مدیریت شرکت را مشخص کند. متاسفانه مشارکت بانک کشاورزی در بحث هیئت مدیره آذرآب بسیار ضعیف است. اکنون مدیرعامل شرکت استعفا داده است.»

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.