سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

ازدواج بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ دختر زیر ۱۴ سال در اردبیل طی سال ۹۷ ـ (ادامه سنت محمد بچه باز روانی و پدوفیل)

در سال ۹۷ بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ دختر ۱۰ تا ۱۴ سال در استان اردبیل ازدواج کرده اند که این آمار نسبت به سال پیش از آن رشد داشته است. همزمان ۴۲ درصد از مجموع ۱۲ هزار ازدواج صورت گرفته در این استان مربوط به دختران ۱۰ تا ۱۹ سال است. آسیب‌های جسمی و روانی ناشی از کودک همسری ضربات جبران ناپذیری را بر روی زندگی دختران به‌ویژه بارداری‌های زیر ۱۸ سال، مرگ‌ومیر مادران، افسردگی، و بعضاً اقدام به خودکشی در کنار آسیب‌هایی مانند طلاق بازماندن از تحصیل و پایداری چرخه فقر فرهنگی و اقتصادی است.

ازدواج کودکان در ایران اسلام زده و ایرانیان نادان جنایتی بزرگ است که پدر و مادر های جاهل و شتسشوی مغزی شده توسط آخوند ها انجام میگیرد.

خبر های بیشتر: “عروسکی که لباسش از همان ابتدا سیاه است” ـ (ازدواج کودکان ایرانی)+فیلم

به گزارش  ایرنا، امروز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۸، بهزاد ستاری، مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با اشاره به افزایش آمار ازدواج‌ها در سن پایین دختران گفت: این پدیده پیامدهای ناگوار روحی، روانی،جسمی و اجتماعی دارد و اگر روند رو به رشد آن ادامه یابد جامعه در آینده دچار زیان خواهد شد.

او افزود:  از مجموع ۱۲ هزار ازدواج سال گذشته در استان ۳۷ درصد در سن ۱۰ تا  ۱۴ سال دختران بوده و این در حالی است که ۴۲ درصد از مجموع ازدواج‌های این استان را نیز دختران زیر ۱۹ سال تشکیل می‌دهند.

داماد میلاد چشانی ۲۸ ساله. کودک بعنوان همسر ۱۰ ساله است. (از اهالی شهر لیکک استان کهگیلویه و بویراحمد).

نظر،فرای خبر: ازدواج با کودک و نوجوان جنایت در روز روشن و تجاوز جنسی است. گور پدر محمد بچه باز کرده که هزار و چهارصد سال قبل بعنوان نماینده خدا و پیامبر با عایشه دختر خردسال زیر ده سال سکس میکند. اگر کسی در دنیای امروز و حقوق برابر انسانی و بشری بخواهد چنین تجاوز جنسی نسبت به کودکان روا دارد بعنوان یک بیمار روانی و خطرناک دستگیر، و باید سالها تحت نظر پزشکان مورد مداوا قرار گیرد. وجود چنین افرادی برای جامعه بسیار خطرناک است. کار محمد پیامبر عربستانی جنایت است و لازم است امروز محمد به همین جنایت محاکمه شود. محمد پیامبر اهل عربستان، یک آدم دیوانه، روانی و بچه باز و ضد زن و یک جنایتکاری بیش نبود. ایرانیان نباید از سنت های محمد روانی تبعیت کنند. ننگ و بیشرمی بر ایرانی اسلام زده باد که احمقانه و جنایتکارانه راه تجاوز جنسی به کودکان محمد را میرود. آخوند های مفت خور و بیکار و انگل جامعه، موجب ذلت و ننگ و بی آبروی و عقب ماندگی برای ان است. مرگ بر آخوند. آخوند خوب، آخوند مُرده است.  

ستاری در مورد شهرستان خلخال نیز گفت: در سال گذشته از مجموع ۷۱۲ مورد  ازدواج این شهرستان هفت درصد مربوط به ازدواج دختران ۱۰ تا  ۱۴ ساله  بوده است.

محمد پیامبر اهل عربستان، یک آدم دیوانه، روانی و بچه باز و ضد زن و یک جنایتکاری بیش نبود. ایرانیان نباید از سنت های محمد روانی تبعیت کنند.

ایران را از وجود ننگین مفت خور ها و آخوند های سربار و جنایتکار و عقب مانده و دشمن ایران آزاد خواهیم کرد.