جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

وزیر خارجه اسرائیل در واکنش به حمله به مرکز سپاه قدس در سوریه: «سر مار را باید کوبید و نیش زهرآگین او را بیرون کشید»

وزیر خارجه اسرائیل در واکنش به حمله به مرکز استقرار سپاه قدس در دمشق: «باید نیش زهرآگین مار ایران را کند»

رادیو پیام اسرائیل ـ در واکنش به عملیات نیمه شب گذشته نیروی هوایی اسرائیل به هدف خنثی کردن توطئه تروریستی سپاه قدس در خاک اسرائیل، ییسرائل کاتس وزیر خارجه گفت که اسرائیل باید سر مار را پیش از آن که نیش بزند بکوبد و عملیاتی که نیمه شب گذشته در بخش جنوب شرقی دمشق انجام شد، دقیقا همین هدف را داشته است.

ییسرائل کاتس وزیر خارجه اسرائیل: «سر مار را باید کوبید و نیش زهرآگین او را بیرون کشید»

هواپیماهای نیروی هوایی اسرائیل ساختمانی را که افراد وابسته به سپاه قدس در آنجا مستقر شده بودند و قصد داشتند با کمک پهپادهای بمب افکن، اسرائیل را مورد حمله قرار دهند، بمباران کرد که درباره میزان دقیق خسارات و تلفات احتمالی، هنوز گزارش دقیقی در دست نیست.

خبرهای بیشتر در رادیو پیام اسرائیل

وزیر خارجه اسرائیل در گفتگوی امروز (یکشنبه) با رسانه های محلی، خاطر نشان ساخت که اسرائیل باید پیش از آن که نیروهای وابسته به رژیم ایران، مستقر در سوریه، به یک خطر واقعی و بزرگ مبدل شوند، آنها را سرکوب کند. او گفت: پیش از آن که مار بتواند سر خود را بلند کند، باید بر آن کوبید.

آخوند دیکتاتور قاتل خامنه ای و پاسداران جنایتکار،، تروریست ها. فاسدین، دزد های اموال ایران، میلیاردر ها…. دشمنان ایران و ایرانی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

در پاسخ به این پرسش که چرا اسرائیل، این بار برخلاف بسیاری عملیات پیشین، مسؤولیت حمله را پذیرفته است، ییسرائل کاتس گفت: «ضروری بود به حکومت ایران گوشزد شود که اسرائیل هشیار است، از همه جزئیات آگاهی دارد و به موقع عمل خواهد کرد.

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.

ییسرائل کاتس در بخش دیگری از سخنان خود گفت که هدف اسرائیل از این عملیات آن بوده که پیش از آن که مار بتواند نیش بزند، دندان های پر زهر او را از دهانش بیرون کشید.

اشاره وزیر خارجه به این شیوه بود که اسرائیل تصمیم گرفت پهپادهای ارسالی حکومت ایران به سوریه را، پیش از آن که آماده عملیات شود، نابود کند.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند.

در ادامه گفتگوی رسانه ای امروز، ییسرائل کاتس حاضر نشد گزارش چهار حمله اخیر به انبارهای اسلحه حشد الشعبی در عراق را به اسرائیل نسبت دهد.

برخی منابع خبری می گویند که نقشه رژیم ایران برای انجام تعرض پهپادی به خاک اسرائیل، در واقع نوعی انتقام جویی نسبت به عملیات اخیر علیه حشد الشعبی در خاک عراق بوده که به اسرائیل نسبت داده شده و ادعا می شود که توسط پهپادهای نظامی صورت گرفته است.

مرگ بر رژیم اسلامی چماقداران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم.