شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فروش نوزاد در ایران با شناسنامه فقط ۱۰۰ میلیون! ۳۰ میلیون تومان را به مادر بچه!

«چندین سالست که فروش بی سر و صدای نوزادان در ایران ادامه دارد، و تنها دلیلی که میتواند یک زوج را تصمیم به فروش فرزندش نماید بستگی کامل به نهایت درماندگی و فقر و گرسنگی و بیچارگی دارد. ثروت کلان منابع نفتی و گازی و غیره ایران توسط  خامنه اِ و بیت او، و سران و آقازاده ها و آیت الله های حکومتی دزدی و چپاول میشود، و یا به جیب حزب الله لبنان و سوریه… و موشک سازی و آخوند ها و چماقداران و ساندیس خوران بسیجی رژیم میرود، و از آنطرف  اکثریت مردم ستمدیده و بیچاره  ایران در اوج فقر و بدبختی و آوارگی زندگی میکنند».

روزنامه ایران: زن آرایشگر که با همدستی شوهر صیغه‌ای خود و دو زن دیگر باند خرید و فروش اینترنتی نوزادان راه‌اندازی کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

وعده های دروغین خمینی: علاوه بر زندگی مادی… آب و برق مجانی…………….

چندی پیش مأموران پلیس هنگام رصد فضای مجازی در تلگرام و اینستاگرام با آگهی فروش عجیبی مواجه شدند.« نوزاد با شناسنامه، فقط ۱۰۰ میلیون تومان.»

این عکس و خبر در گذشته از سایت تابناک برداشته شده است. فروش نوزادان در ایران منجمله خبرهای مداوم است.

من آرایشگر هستم و مشتری‌های زیادی دارم. یکی از مشتری هایم ،در مرکز ناباروری کار می‌کند. چند بار به محل کارش رفتم،خانواده‌های زیادی را دیدم که در حسرت بچه،سختی و هزینه‌های زیادی را برای مداوا متحمل می‌شوند.آنها حاضر بودند میلیون‌ها تومان بدهند همان موقع فکری به ذهنم رسید که هم این خانواده‌ها به آرزویشان برسند هم ما پولدار شویم.

در فضای مجازی آگهی فروش نوزاد را منتشر کردیم. چند روز بعد خانواده‌ای با ما تماس گرفتند و خواستار خرید بچه بودند.قیمتی که اعلام کردیم ۱۰۰ میلیون تومان بود. از این مبلغ ۳۰ میلیون تومان را به مادر بچه دادیم و مابقی برای خودمان ماند. وقتی نوزاد پسر به دنیا آمد او را تحویل خانواده جدیدش دادیم اما دیگر اطلاعی از آنها نداریم.

خبر های بیشتر در این ارتباط از قبل و جدید: 

قیمت نوزاد در بیمارستانهای تهران ۳تا۱۰ میلیون!

فروش نوزاد در تهران در کمتر از ۵ دقیقه!

فروش نوزاد به قیمت ۲۰۰ هزار تومان!

ساخت مدارس علمیه لوکس با پول امام زمان + تصاویر کاخ های آخوند ها… و فقر مردم…

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

اکثریت مردم فقیر و بدبخت و گرسنه ایرانی.