شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

حمله اسرائیل به «مواضع تروریست های سپاه قدس» در حومه دمشق

حمله اسرائیل به «مواضع سپاه قدس» در حومه دمشق

ارتش اسرائیل اعلام کرده که جنگنده‌هایش با حمله به مواضع نظامی نیروهای ایرانی و شبه‌نظامیان شیعه در حومه دمشق، مانع عملیات پهپادهای انتحاری سپاه قدس شده‌اند. این حملات در ساعات پایانی شامگاه شنبه، دوم شهریور/۲۴ اوت انجام شده و جنگنده‌های این کشور پایگاهی در منطقه عقربا در جنوب دمشق را هدف قرار داده‌‍اند.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل صبح یک‌شنبه ۲۵ اوت/ سوم شهریور در اظهاراتی که در توییتر او هم منتشر شده، گفته است:

«در یک عملیات توانستیم یک حمله علیه اسرائیل از سوی نیروی قدس و شبه‌نظامیان شیعه را دفع کنیم. باز هم تکرار می‌کنم: ایران در هیچ کجا مصون نخواهد بود. نیروهای ما هر جا که لازم باشد اقدام خواهند کرد.»

«تروریست های رژیم تنها کاری که ازشون بر میاد آتش شعار و آتش زدن پرچمه! اما اسرائیل در چند سال گذشته مرتبا تروریست های پاسدار را در سوریه مورد حمله نظامی قرار داده و میکُشد. جنایتکاران رژیم فقط زورشان به مردم داخل کشور میرسد و نه اسرائیل! پاسداران و نیروهای نظامی و غیر نظامی جمهوری اسلامی دشمنان واقعی ایران و ایرانی هستند، و نه اسرائیل. و هر چقدر از این جنایتکاران بمیرند موجب شادی مردم ستمدیده ایران از ظلم و ستم همین جنایتکاران خواهد بود».

او پیش‌تر در روز جمعه هم اعلام کرده بود نه فقط در جایی که لازم باشد، که در بسیاری مناطق دیگر هم علیه حکومتی که می‌خواهد اسرائیل را نابود کند، وارد عمل شده و خواهد شد.

نتانیاهو گفته بود به نیروهای امنیتی برای خنثی کردن اقدامات ایران آزادی عمل داده است.

به گفته اسرائیل، منطقه‌ عقربا، در اختیار نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و شبه‌نظامیان شیعه بوده و پهپادهای تهاجمی با قدرت حمل سلاح و مواد منفجره در این منطقه مستقر بوده‌اند.

عکس از آخوند خامنه ای و پاسداران، جانیان، تروریست ها. فاسدین، دزد ها، این جنایتکاران اسلامی، دشمنان واقعی ایران و مردم شریف ایرانند. دشمن ما همینجاست، الکی میگن آمریکاست.

خبرگزاری سانای سوریه هم این حملات هوایی را تایید کرده و از به کار افتادن پدافند هوایی این کشور در ساعت ۲۲:۳۰ به وقت دمشق خبر داده است.

سخنگوی ارتش اسرائیل صبح یک‌شنبه به خبرنگاران گفت که ایران می‌خواسته «تاکتیک جدیدی» را استفاده کند تا با پهپادهای کامی‌کازی -انتحاری- با نصب سلاح و مواد منفجره به اهدافی در اسرائیل حمله کند.

این پهپادها قابلیت بالای هدف‌گیری و انفجار در نقطه را دارند. جاناتان کونریکوس، سخنگوی ارتش اسرائیل گفته:

«این پهپادها خود مانند یک موشک عمل می‌کنند.»

شعار داعشی های وطنی و جنگ طلبان جمهوری اسلامی برای محو و نابودی کشور اسراییل.

به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل، این حملات هوایی احتمالا تلفات انسانی هم داشته است.

اصطلاح کامیکازی به عملیات جنگنده‌های نیروهای هوایی ژاپن در جنگ جهانی دوم  اشاره می‌کند که در آن خلبانان ژاپن به صورت انتحاری با هواپیما به مواضع آمریکا، به ویژه ناوهای جنگی این کشور حمله می‌کردند.

ایران هنوز به این ادعای اسرائیل واکنشی نشان نداده است.

اسرائیل از زمان آغاز جنگ‌های داخلی در سوریه بارها به مواضع نظامی که گفته می‌شود به نیروهای ایرانی تعلق دارد، حمله کرده است.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد قرن، و پدر خوانده طلبان و داعش و دیگر تروریست های اسلامی دنیا.

اسرائیل مسئول حمله به یک انبار مهمات ایران در عراق در ماه گذشته نیز دانسته شده است که به کشته شدن دو فرمانده نظامی ایران انجامید.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل پنج‌شنبه ۲۲ اوت/ ۳۱ مرداد در گفت‌و‌گو با یک شبکه تلویزیونی روسیه اشاره کرده بود که گمانه‌زنی‌ها درباره نقش کشورش در حمله‌های اخیر  در عراق از حقیقت دور نیست.

شبکه خبری آی ۲۴ اسرائیل نیز به نقل از بنیامین نتانیاهو اعلام کرده که ارتش اسرائیل در حال انجام عملیات در عراق و دیگر کشورهای خاورمیانه‌، در مناطقی است که ایران مشغول «ساختن پایگاه علیه اسرائیل» است.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی رژیم اسلامی خونخواران و شکنجه گران و ظالمین و فاسدینند.

زمستان سال گذشته اسرائیل اعلام کرد یک پهپاد ایرانی را که وارد حریم هوایی این کشور شده بود ساقط کرده و پس از آن جنگنده‌های خود را برای بمباران مواضع ایران در سوریه فرستاده است. این حملات هوایی به سقوط یک فروند جنگنده اف ۱۶ ارتش اسرائیل هم انجامید.

مرگ بر رژیم اسلامی چماقداران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم.