سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

چگونه تفکر آخوندی کشور را به نابودی می کشاند؟ (م. حسنی)

نظام تربیتی روحانیون و مخصوصا آخوندها حاکم بر ایران به گونه ای است که خیال می کنند خداوند با آنها پیمان نظامی امنیتی دارد و بخاطر همین باورهای خرافی بارها هم خودشان و هم کشور را به نابودی و جنگ کشانده اند.

اگر امروز خامنه ای می گوید با امریکا مذاکره نمی کنیم و با سیاستهای نابخردانه خویش بی محابا کشور را به ورطه جنگ می کشاند، این رفتار او سابقه تاریخی و دینی دارد.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

یک نمونه اش در زمان فتحعلی شاه قاجار بود که مجتهدین درباری او را ترغیب به جهاد علیه روس نمودند و حتی تضمین کردند که امام زمان به خواب آنها آمده و قول پیروزی بر کفار روس را داده است.

تابستان ۱۸۲۶ فتحعلی‌شاه و درباریان، همچنین علمای اعلام ایران و عتبات عالیات در چمن سلطانیه نشستی تشکیل دادند تا ببینند چه باید کرد.

بعد از چهل سال از عمر فاسد و سرکوبگرانه و جنایتکارانه نظام اسلامی، اکثریت مردم ایران در فقر و گرسنگی و بدبختی و بیکاری و هزار درد بی درمان زندگی میکنند، و از آنطرف آخوند های حکومتی و سران و بسیاری از پاسداران و بسیجی های داری یک زندگی سرمایه داری و اشرافی اند.

در مجمع فوق قرار بر این شد که فتحعلی‌شاه باید «با دولت روسیه ترک مصالحه و مدارا کند و لازم است و واجب شرعی که عداوت و منازعت آشکار سازد.»

کشوری که آخوند داشته باشد، عقب مانده ترین کشور دنیا است. عامل تمام عقب ماندگی و بدبختی و فقر و مصیبت در ایران از وجود جماعتی مفتخور و انگل و سربار بنام آخوند و جمهوری اسلامی است. آخوند ها با پیروی از قوانینی عربی اسلامی دشمن پیشرفت کشور ایران هستند.

علما؛ تقاضای نماینده روسیه برای ملاقات و گفتگو برای سازش را قبول نکردند و تأکید کردند که مهربانی با کفار بنا بر نص کلام الهی، حرام است و افزودند که «در صورت ردّ ولایات، باز جهاد با ایشان واجب‌تر از روزه ماه صیام است»

سیدمحمد طباطبایی اصفهانی معروف به سید محمد مجاهد؛ ملا احمد نراقی، ملا محمد جعفر استرآبادی، ‌آقا سید نصرالله استرآبادی، ‌سیدمحمدتقی برغانی، سید عزیزالله مجتهد تالشی، ‌ملا عبدالوهاب قزوینی و ملا محمد مامقانی و… برای جنگ دوباره با روسها، حکم جهاد دادند و «جهادیه» منتشر کردند.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. به غیر از آخوند ها که بیماران روانی هستند، هیچ کسی دیگر از آزادی برخوردار نیست. آخوند های مفت خور و عقب مانده و جنایتکار، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، حاکمین جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی اند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است. مرگ بر رژیم ضد انسانی و اسلامی زن ستیز. آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

به توصیه روحانیون؛ شاه، برای تفهمیم فتوای علما، خوانین و سران عشایر را احضار کرد و در حضور آنها که همه رَجَز جنگ می‌‌خواندند و از درگیری با کفار روس جانبداری می‌کردند.

اما در آن نشست نظر قائم مقام فراهانی را هم پرسید، آن مرد بزرگ بهانه آورد که:

«کار جنگ و لشکرآرایی را باید از لشکریان خواست که من مرد قلمم».

شاه اصرار نمود که او چیزی بگوید. قائم‌ مقام پاسخ خود را با این سؤال بیان کرد:

«شاهنشاها! مالیات ممالک محروسه چقدر تواند بود؟»

شاه روی در هم کشیده پاسخ داد:

«شش کرور»

«آیا مالیات ممالک روس به عرض مبارک رسیده است؟»

شاه پاسخ داد:

«آری ششصد کرور است، می‌‌دانیم»

و قائم مقام گفت:

«جنگ شش کرور و ششصد کرور نه شرط عقل است و نه مصلحت».

شاید برای خوانندگان گرامی این موضوع کمی اغراق آمیز باشد اما با مروری بر کتب احادیث و روایات می توان منشا ظهور این باورهای اشتباه را پیدا کرد.

آخوند خوب، آخوند مُرده است. آخوند های مفتخور و سربار، عامل اصلی تمام بدبختی ها و ذلت زندگی مردم ایران و عقب ماندگی ها هستند.

مثلا در کتاب کلمه طیبه که توسط محدث بزرگ تشیع علامه میرزا حسین طبرسی نوری نوشته شده چنین آمده:

« حکایت بیست و یکم: علامه مجلسى در جلد بیست و دوم بحارالانوار نقل فرموده که خبر داد مرا جماعتى بسیار از ثقات که در وقت محاصره روم لعنهم الله نجف اشرف را، در سنه هزار و سى و چهار ۱۰۳۴ و بستن اهل نجف دروازه ‏ها را، و مدافعه با آنها با کمى عدد و تهیه و کثرت دشمن و استعداد ایشان مدتها طول کشید و ظفر نیافتند و گلوله توپ و تفنگ مثل باران بر آنها مى‏ریختند. و بر یکى از آنها بر نمى‏خورد حتى آن که اطفال در کوچه‏ ها منتظر بودند که کى گلوله می ‏افتد که با آن بازى کنند؛ بلکه روزى دخترى دست خود را بالا کرده به جهت حاجتى، پس گلوله آمد و از آستین او داخل شد و از زیر دامنش بیرون رفت و آسیبى به او نرسید و بعضى صلحاء شبى امیرالمؤمنین (علیه‏السلام) را در خواب دید که در دستش سیاهى بود، پس از سبب آن پرسید: فرمود: از بس از شما گلوله‏ هاى را برگردانم. »

خلاصه اش این است که می گوید وقتی کفار به نجف حمله کردند هرچه گلوله توپ شلیک میکردند به مردم نمیخورد حتی بچه ها در کوچه ها منتظر آمدن گلوله های توپ بودند تا با آنها بازی کنند. بعضی از علما حضرت علی را در خواب دیدند که دستش سیاه شده بود. وقتی جریان را پرسیدند حضرت فرمود از بس اون گلوله های توپ را گرفتم تا به شما نخورد!

این نمونه ای است از طرز فکر مقامات جمهوری اسلامی که خیال می کنند اگر جنگی با امریکا و یا اسرائیل رخ داد حضرت مهدی به کمک آخوندها خواهد آمد و جتهای F-35 کفار را سرنگون خواهد کرد.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده آزادی و عدالت و برابری و حقوق انسانی زنان. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

شوربختانه رسوبات اینگونه باورها البته به شکل رقیق ترش هم میتواند برای کشور مهلک باشد و زندگی هشتاد میلیون نفر را به مشقت و سختی بکشاند. درجایی که حتی کشورهای اروپایی و آسیایی با داشتن اقتصادهای شکوفا از رفتن به استقبال جنگ خودداری می کنند اما سردمداران رژیم آخوندی با داشتن اقتصادی ورشکسته و حجم وسیعی از مشکلات داخلی بی مهابا در خلیج فارس جنگ افروزی می کنند و به استقبال نابودی میروند.

زنده یاد احمد کسروی تاریخ‌نگار، تاریخ‌نگار، زبان‌شناس، پژوهشگر، حقوق‌دان و اندیشمند ایرانی، که توسط چاقو کشان و تروریست های گروه فدائیان اسلام (طلبه چاقوکش تروریست نواب صفوی…)، (دشمنان ایران و ایرانی)، با چاقو سلاخی شد. خمینی جنایتکار از دشمنان قسم خورده زنده یاد احمد کسروی بود.

کشور ما چه در حال حاضر و چه در آینده، تا زمانی که روحانیون در تصمیم گیری های کلان دارای نفوذ هستند روی خوش را نخواهد دید.

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.