شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

رکورد گران‌ترین متراژ مسکونی در تهران شکست / رشد ۳۵ درصدی نرخ اجاره‌ + ویدیو وعده های دروغین خمینی…

 ایران با انتشار گزارشی اعلام کرد، متوسط بهای هر مترمربع واحد مسکونی در شهر تهران در فاصله بهار سال جاری در مقایسه با بهار سال گذشته بیش از ۱۰۹ درصد افزایش یافته و به بیش از ۱۳ میلیون تومان رسیده است.

مطابق این گزارش، متوسط بهای هر مترمربع واحد مسکونی در شهر تهران در مقایسه با زمستان پیش هم ۲۲.۷ درصد گران‌تر شده است.

گزارش مرکز آمار ایران نشان می‌دهد که بالاترین نرخ معامله یک مترمربع واحد مسکونی در تهران طی بهار گذشته ۶۳ میلیون و ۸۷۳ هزارتومان بوده است. رکورد پیشین گران‌ترین متراژ مسکونی در زمستان ۱۳۹۷ و با رقم ۵۷ میلیون تومان شکسته شده بود.

تعدادی از وعده ها و ادعاهای دروغین خمینی و دیگر چماقداران اسلامی، بعد از سقوط حکومت سلطنت شاهنشاهی پهلوی در ایران. خانه نخرید، همه را صاحب خانه میکنیم! آب و برق مجانی میشود! روحانیون نباید رئیس جمهور شوند! حکومت اسلامی دیکتاتوری وجود ندارد!!! (دروغ شاخدار)، و اما نتیجه اینکه پول ایران به جیب حزب الله و سوریه و حماس… چپاول و دزدی های سران حکومت، ثروت میلیاردی خامنه ای و آقازاده ها، میلیاردر شدن سپاهی ها و آیت الله های حکومتی و زندگی اشرافانه آخوند ها و گماشتگان و جنایتکاران رژیم داعشی صفت اسلامی… و فقر بدبختی و آوارگی و گور خوابی و تباهی و بیکاری و بی آیندگی اکثریت مردم ستمدیده ایران…

با وجود ادامه صعود قیمت مسکن در تهران، مرکز آمار از افزایش رکود در بازار مسکن پایتخت خبر داده، به طوری که طی بهار گذشته تعداد معاملات در مقایسه با فصل مشابه سال پیش بیش از ۴۵ درصد افت کرده است. تعداد معاملات در مقایسه با زمستان گذشته نیز ۲۲.۷ درصد کاهش یافته است.

مطابق این گزارش، قیمت فروش یک مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی نیز در فاصله بهار سال گذشته تا سال جاری ۱۷۴.۶ درصد افزایش یافته و با وجود کاهش ۲۲.۵ درصدی معاملات، متوسط هر مترمربع قیمت زمین به نزدیک ۱۷ میلیون تومان رسیده است.

از وعده های دروغین خمینی دروغگو و جمهوری اسلامی به مردم… و هم اکنون ایران از بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا است.

متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی در شهر تهران ۴۰ هزار و ۲۶۷ تومان با میانگین مساحت ۸۰ مترمربع و متوسط عمر بنای ‍۱۴ سال بوده است که نسبت به زمستان پیش ۱۷.۴ درصد و در مقایسه بهار سال گذشته ۳۵ درصد افزایش یافته است. مرکز آمار ایران پیشتر نرخ رشد اجاره بها در یک سال منتهی به زمستان سال گذشته ۲۱.۷ درصد اعلام کرده بود.

مطابق این گزارش تعداد قراردادهای اجاره منعقد شده در بهار سال جاری در مقایسه با فصل مشابه سال گذشته ۱۸.۵ درصد کاهش یافته است.

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران کمتر از یک ماه پیش از رشد ۳۰ درصدی اجاره‌بها در شهر تهران خبر داده و این رقم را امیدوارکننده دانسته بود.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

در همین زمینه:

بانک مرکزی از ادامه افزایش تعداد چک‌های برگشتی در ایران خبر داد

ایران اینترنشنال – بانک مرکزی جمهوری اسلامی از افزایش بیش از ۱۶ درصدی تعداد چک‌های برگشتی در تیرماه سال جاری در ایران خبر داد.

خبرگزاری ایبنا روز شنبه ۲۶ مردادماه گزارش داد که بر اساس آمار تازه‌ای که بانک مرکزی منتشر کرده، همزمان با افزایش ۱۸.۵ درصدی تعداد کل چک‌های صادرشده در تیرماه گذشته در کشور، مبلغ کل چک‌های برگشتی نسبت به ماه قبل از آن ۱۹/۲ درصد افزایش نشان داده است.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

ارزش کل چک‌های برگشت‌خورده در تیرماه ۱۱۲ هزار میلیارد ریال و تعداد آن ۷۱۷ هزار فقره اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، استان‌های کردستان، سیستان‌ و ‌بلوچستان، سمنان و قم بیشترین میزان چک‌های برگشتی نسبت به کل چک‌های مبادله‌شده را داشته‌اند. کهگیلویه‌ و ‌بویراحمد، ایلام و گیلان کمترین نسبت از چک‌های برگشتی را به خود اختصاص داده‌اند.

بانک مرکزی ‌‌در مردادماه سال گذشته نیز از افزایش چک‌های برگشتی خبر داده بود. اصلی‌ترین دلیل اعلام‌شده برای برگشت چک‌ها «کسری یا فقدان موجودی» بوده است.

این در حالی است که از آبان‌ماه سال گذشته، با ابلاغ رییس‌جمهوری، بانک مرکزی سیاست جدیدی را برای کاهش آمار چک‌های برگشتی به کار گرفته است.

تمام پول منابع ملی و نفتی ایران به جیب آخوند و پاسدار و بسیجی و حزب الله لبنان، بشار اسد در سوریه و حماس در فلسطین و حشد الشعبی در عراق، و حوزه های اسلامی آخوند ها… میشود، و دیگر پولی برای پرداخت کردن حقوق کارگران زحمتکش و فقیر باقی نمی ماند.

به گزارش وبسایت خبری صبح اقتصاد، بر اساس اصلاحیه دولت، در صورتی که موجودی حساب صادرکننده چک کمتر از مبلغ چک باشد، با درخواست دارنده چک، بانک مکلف است مبلغ موجودی در حساب را به دارنده چک بپردازد و دارنده با نوشتن مبلغ دریافت‌شده پشت چک، آن را به بانک تحویل می‌دهد.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.