شنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

زندگی شش فرزند شهردار قم در خارج ایران ـ (آقازاده ها) ـ (آمریکا و آلمان) ـ (مرتضی سقاییان‌نژاد)

qom_081719.jpg

زندگی شش فرزند شهردار قم در خارج ایران

ایران وایر- کانال تلگرام «اسکان نیوز» خبر داده که هر شش فرزند مرتضی سقاییان‌نژاد شهردار قم در خارج کشور زندگی می‌کنند.

این کانال خبری نام شش فرزند شهردار قم را حامد، مهدی، حسین، هدی، حمید، محمد صادق سقاییان‌نژاد اعلام کرده است.

دروغ ها و شعار های جنگ طلبانه و ریاکاری سران رژیم. و در عین حال آقازاده ها در همین کشور آمریکا و دیگر کشورهای غربی زندگی میکنند. چهل سال است همین ها که مرگ بر این و آن میدهند و در صدد نابودی کشورهای دیگرند و پرچم دیگر کشورها را آتش میزنند، همزمان صدای حق خواهی و آزادیخواهی مردم  و کارگران و زنان ستمدیده ایرانی را با زور تهدید و زندان و شکنجه اعدام و تیر باران، و هزاران جنایات دیگر پاسخ میدهند. میدهند. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر جمهوری اسلامی دشمن ما همینجاست، دورغ میگن اسرائیل و آمریکاست. آزادی و برابری قانونی جنسی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

أن‌طور که «اسکان‌نیوز» نوشته این شش نفر «مدت‌هاست در آمریکا و آلمان تحصیل و زندگی می‌کنند.»

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. جنایتکاران و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

مرتضی سقاییان‌نژاد که خودش نیز دوران تحصیلش قبل از انقلاب ۵۷ در ایالات متحده گذرانده است، متولد سال ۱۳۳۲ اصفهان است و در طیف اصولگرا دسته‌بندی می‌شود.

براساس برخی گزارش‌ها در حال حاضر فرزندان بسیاری از مقام‌های جمهوری اسلامی در خارج ایران تحصیل و زندگی می‌کنند.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.