یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

سوال «مسیح علی‌نژاد» از مجری بی بی سی فارسی و ایران اینترنشنال در مورد آزادی پوشش زنان و نه به حجاب اجباری

سوال مسیح علی‌نژاد از مجری بی بی سی فارسی و ایران اینترنشنال

مسیح علی‌نژاد – هم مجری بی بی سی فارسی و هم مجری ایران اینترنشنال بعد از انتشار ویدیوی غضنفرآبادی رییس دادگاه انقلاب که گفته بود ارسال ویدیو به مسیح علی نژاد جرم است پرسیدند، آیا از این پس ادامه کمپین چهارشنبه های سفید اخلاقی است ؟ آیا اخلاقی این نیست که مسیح کارش را متوقف کند و دیگر فیلمی از اعتراضات زنان منتشر نکند….

عکس فرناز قاضی زاده در لندن. این زن مجری تلویزیون آیت الله بی بی سی، و خودش نیز یک زن خائن خارج نشین و پناهنده قلابی و مزدور و نوکر و خودفروش و گماشته رژیم جنایتکاران جمهوری اسلامیست.

از آن روز تا کنون تعداد ویدیوهای ارسالی زنان و مردان بیشتر شده و من هم از اکثر آنها دوباره و چندین باره می پرسم که آیا از حکم رییس دادگاه انقلاب تهران خبر دارند.

عکس یادگاری مزدوران و گماشتگان جمهوری اسلامی به سرکردگی خائن و مزدور معروف رژیم مسعود بهنود در سایت آیت الله بی بی سی.

برخی از آنان در فیلم هایی که می فرستند هم به دادستان تهران هم به زنانی که احکام طولانی زندان دریافت کرده اشاره می کنند و با این همه تاکید می کنند که «ساکت نمی مانیم»… حتی ویدیوهایی که می آید نشان می دهد که زنان از ماموران گشت ارشاد و آمران به معروف با شجاعت بیشتری فیلم گرفته و از حق شان دفاع می کنند.

دیروز یک زن از زنی دیگر که مورد حمله کلامی یک امر به معروف قرار گرفته بود فیلم تهیه کرده بود و وقتی فیلم را منتشر کردم عده ای نوشتند این زن دارد مقاومت می کند چه نیازی دارد که کسی دیگر فیلم بگیرد و برای مسیح بفرستد، دقایقی بود خود همان زنی که مورد حمله قرار گرفته بود فیلمش را فرستاد و این یعنی درست همان لحظه که دیگری از او فیلم می گرفت خودش هم آگانه از مقاومتش در برابر پلیس فیلم تهیه می کرد اگر چه با بغض حرف می زد اما قوی ومحکم از حقش در برابر یک قانون واپسگرا دفاع می کرد.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده آزادی و عدالت و برابری و حقوق انسانی زنان. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

در چنین شرایطی آیا اخلاقی است وقتی زنان داخل ایران تصمیم به تسلیم شدن ندارند من کمپین چهارشنبه های سفید و دوربین ما اسلحه ما را متوقف کنم؟

آخوند های مفت خور مرتجع، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عربی است، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی هستند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. به غیر از آخوند ها که بیماران روانی هستند، هیچ کسی دیگر از آزادی برخوردار نیست. آخوند های مفت خور و عقب مانده و جنایتکار، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، حاکمین جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی اند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است. مرگ بر رژیم ضد انسانی و اسلامی زن ستیز. آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.