پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

ساخت بیمارستان در اوگاندا! و مقایسه آن با وضعیت بیمارستان زلزله‌زدگان کرمانشاه +فیلم

فیلم زیر: ساخت بیمارستان در اوگاندا توسط جمهوری اسلامی و مقایسه آن با وضعیت بیمارستان زلزله‌زدگان کرمانشاه

سعید نمکی، وزیر بهداشت در جریان بازدید از روند ترمیم و مقاوم‌سازی دو بیمارستان آسیب‌دیده سرپل ذهاب و اسلام‌آباد غرب در زلزله کرمانشاه، در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: «پروژه ترمیم بیمارستان اسلام‌آباد غرب ، بسیار کُند پیش می‌رود و با توجه به بازدیدی که داشتم و با این آهنگ، قطعا تا یک سال دیگر هم این کار به ثمر نخواهد رسید.»

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند.

به گزارش سایت ایران کارگر، وزیر بهداشت تقصیر وضعیت خراب بیمارستان اسلام‌آباد غرب را به گردن پیمانکاران انداخت و گفت: «علت نیز آن است که یکی از پیمانکارها به تعهداتش عمل نکرده و متاسفانه کار بر زمین مانده است.

از دزدی و چپاول اموال مردم ایران، تا موشک سازی و زندگی سرمایه دارانه سران و گماشتگان و چماقداران رژیم، و موشک پرانی و حقوق های میلیاردی به حزب الله لبنان، و بشار اسد در سوریه و حماس در فلسطین و کمک به جنایت و تروریست پروری اسلامی… و فقر و بدبختی و بیکاری میلیون ها درد بی درمان… اکثریت ایرانیان.

وی گفت: «پیش از این قرار بوده که سال گذشته مرمت این بیـمارستان نهایی شود؛ اما به سرانجام نرسیده و فرصت شهریورماه امسال گذاشته شده که البته قطعا تا شهریورماه نیز عملی نخواهد شد.»

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. به غیر از آخوند ها که بیماران روانی هستند، هیچ کسی دیگر از آزادی برخوردار نیست. آخوند های مفت خور و عقب مانده و جنایتکار، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، حاکمین جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی اند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است. مرگ بر رژیم ضد انسانی و اسلامی زن ستیز. آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

اظهارات وزیر بهداشت در شرایطی صورت می‌گیرد که چندی پیش صدا و ‌سیما از ساخت بزرگترین بیـمارستان در اوگاندا با هزینه ایران و با افتتاح آن توسط ظریف، خبر ‌داد. لازم به ذکر است که ساخت و تجهیز یک بیـمارستان مجهز و پیشرفته در جمهوری اوگاندا، ۵.۱ میلیون دلار هزینه زیر ساخت و ۵.۸ میلیارد تومان هزینه تجهیزات آن شده است.

این آمار مربوط به حدودا دو سال قبل است، که هم اکنون شناسائی فقیر در ایران از مرز بیست میلیون هم گذشته. از اکثریت مردم رنجدیده و فقیر و بدبخت ایران، تا زندگی اشرافانه و سرمایه دارانه سران و گماشتگان و چماقداران و آخوند ها و آیت الله ها و پاسداران رژیم فاسدین و جنایتکاران اسلامی.