چهارشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

مصائب «پروفسور حقوق بشر» در نیویورک / lوج تحقیر برای ظریف دروغگو!

مصائب «پروفسور حقوق بشر» در نیویورک

zrif_071619.jpgمجتبی احمدی – شبکه بیان

ذلت و تحقیرشدگی جمهوری اسلامی به عنوان یک حکومت در تاریخ سیاسی ایران بی‌سابقه است. هیچ حکومتی در تاریخ ایران دیده نمی‌شود که تا این اندازه در صحنه بین‌المللی حقیر و موجب سرشکستگی مردم ایران شده باشد.

به گزارش «شبکه رسانه‌ای بیان» وزیر امور خارجه ایران به تازگی برای شرکت در نشست شورای اقتصادی-اجتماعی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه ایالات‌متحده با اشاره به موافقت با صدور ویزای محمدجواد ظریف گفته است «دیپلمات‌های آمریکایی در تهران پرسه نمی‌زنند، پس ما هم دلیلی برای اینکه دیپلمات‌های ایرانی آزادانه در شهر نیویورک چرخ بزنند، نمی‌بینیم.»

جواد ظریف، قاسم سلیمانی کرمانی، دو جنایتکار و فاشیست و تروریست رژیم اسلامی دشمن ایران و مردم ایران. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

ظریف در نیویورک با محدودیت‌های زیادی مواجه است. بر این اساس او صرفاً می‌تواند بین دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی و مقر سازمان ملل رفت‌وآمد داشته باشد. مسیر بین ساختمان سازمان ملل و دفتر حافظ منافع رژیم ایران در نیویورک حتی از فاصله خانه ظریف در تهران تا نانوایی محل زندگی او کمتر است.

این اوج تحقیرشدگی نماینده سیاسی یک کشور است که به خاطر لفاظی، دروغ‌گویی یا به قول پمپئو «نشر اکاذیب» تنبیه می‌شود. البته ظریف خیلی خوش‌شانس بوده که تاکنون از طرف دولت دونالد ترامپ هدف تحریم‌ها قرار نگرفته است.

جواد طریف، یکی از سران جنایتکار رژیم که ماموریت دارد که حقایق دردناک و ظلم و ستم بر مردم ایران  را با لبخندهای بیشرمانه دروغین وارونه نشان دهد.

چندی پیش استیو منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا پس تحریم علی خامنه‌ای و بیت او، اعلام کرده بود که به دستور ترامپ، ظریف را هم در لیست تحریم‌ها قرار خواهد داد.

ظریف شاید هنوز هم برای اصلاح‌طلبان «امیرکبیر» باشد؛ اما برای اکثریت مردم ایران چهره‌ای دروغ‌گو محسوب می‌شود که از حضور دیپلماتیک در نیویورک و دموکراسی آمریکا سوءاستفاده و در رسانه‌های این کشور چهره جمهوری اسلامی را تطهیر می‌کند.

ظریف خنده‌های خود را از یاد برده است و هرگاه مقابل دوربین رسانه‌ها ظاهر می‌شود، خشم و عصبانیت در چهره او موج می‌زند. او به ویژه از زمانی که روزنامه‌نگاران زندانی را انکار کرد و خود را «پروفسور حقوق بشر» خواند، به چهره منفوری در بین مردم ایران تبدیل شده است.
 

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن و جنگ طلبان رژیم داعشی صفت اسلامی در ایران مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی این رژیم جنایتکارند. مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر آخوند ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

این پروفسور حقوق بشر حالا در نیویورک با دشواری‌های زیادی روبرو شده و دیگر مانند گذشته نمی‌تواند به استودیو شبکه‌های فاکس نیوز، ان.بی.سی و ای.بی.سی برود و آزادانه به دروغ‌گویی بپردازد. محل رفت‌وآمد ظریف یک خیابان کوچک است که ابتدا تا انتهای آن به یک کیلومتر هم نمی‌رسد.

ذلت و تحقیرشدگی جمهوری اسلامی به ‌عنوان یک حکومت در تاریخ سیاسی ایران بی‌سابقه است؛ به‌بیان‌دیگر، هیچ حکومتی در ایران دیده نمی‌شود که تا این اندازه در صحنه بین‌الملل حقیر و موجب سرشکستگی مردم ایران شده باشد.

بعد از چهل سال از عمر فاسد و سرکوبگرانه و جنایتکارانه نظام اسلامی، اکثریت مردم ایران در فقر و گرسنگی و بدبختی و بیکاری و هزار درد بی درمان زندگی میکنند، و از آنطرف آخوند های حکومتی و سران و بسیاری از پاسداران و بسیجی های داری یک زندگی سرمایه داری و اشرافی اند.

تبلیغات رسانه‌های مجری پروپاگاندای رژیم ایران و اظهارات حسن روحانی درباره «انزوای آمریکا» واقعیت‌ها را تغییر نمی‌دهند. آنچه در عمل مشاهده می‌شود، تحریم و حقارت جمهوری اسلامی در صحنه جهانی است. امروزه حتی نزدیک‌ترین کشورها به جمهوری اسلامی (روسیه، چین، ترکیه و عراق) نیز بر اثر نفوذ و قدرت برتر ایالات‌متحده آمریکا، حاضر به همکاری اقتصادی با این رژیم نیستند.

نباید از یاد برد که یکی از مقصران بازگشت تحریم‌ها و ایجاد مشکلات اقتصادی برای مردم، پروفسور حقوق بشر است. اگر ظریف عقل خود را به کار می‌انداخت و موافقت طرف مقابل را برای تصویب توافق هسته‌ای در کنگره آمریکا جلب می‌کرد، ترامپ به این سادگی‌ها نمی‌توانست از این توافق خارج شود.

مرگ بر رژیم اسلامی چماقداران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری قانونی زنان و مردان، و سکولاریسم.