چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

مطهری جنایتکار هم به “آتش به اختیاران” پیوست + فیلم

اضافه تر از خبر: جناب خامنه ای، دیکتاتور فاشیست و جنایتکار، و همچنین گماشتگان و چماقدارن رژیم فاشیست های داعشی صفت اسلامی، یادتان باشد که همیشه آتش به اختیار دو طرفه است! آیا هدفتان با فرمان آتش به اختیار به مزدورانتان این است که در داخل کشور و میان مردم ایران جنگ داخلی راه بیندازید، و ایران را همچون سوریه کنید؟

نه به زور گوی های حجاب تحمیلی ـ نه روسری، نه تو سری ـ آزادی پوشش ـ آزادی و برابری قانونی و اجتماعی و فرهنگی و دیگر موارد حقوقی و انسانی برای زنان و مردان، و سکولاریسم برای ایران. 

**************************

عضو فراکسیون موسوم به امید مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی باید با نصب دوربین‌هایی در سطح شهر، زنان بدحجاب را پیدا، بازداشت و به سرعت مجازات کند چرا که این به معنی ایجاد ایجاد بی نظمی در کشور است.

به گزارش ایران پرس نیوز، علی مطهری درباره انتشار برخی کلیپ‌ها از بی‌قانونی در کشور در حوزه حجاب و عفاف، اظهار داشت: ممکن است ده یا یازده مورد در کشور به صورت محدود این موارد وجود داشته باشد اما همان مقدار هم مناسب نیست.

جناب خامنه ای، دیکتاتور و جنایتکار اسلامی، آتش به اختیار دو طرف است! میخواهید جنگ داخلی را بیندازید و ایران را همچون سوریه کنید؟ نه به زور گوی های حجاب تحمیلی ـ نه روسری، نه تو سری ـ آزادی پوشش ـ آزادی و برابری قانونی و اجتماعی و فرهنگی و دیگر موارد حقوقی و انسانی برای زنان و مردان، و سکولاریسم برای ایران.

وی افزود: تعداد اینها در کشور خیلی ناچیز و کم است و به حساب نمی‌آید؛ اکثریت قریب به اتفاق مردم و خانم‌ها حجاب را پذیرفته‌اند و قبول دارند و تعداد بسیار اندکی هستند که ممکن است رعایت نکنند اما پر سر و صدا هستند و دارند دست و پا می زنند.

مطهری بر همین اساس اضافه کرد: وزارت کشور باید با هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت کشور برخورد قاطع داشته باشد و به وسیله دوربین‌هایی که وجود دارد اگر کسانی با خانم محجبه‌ای رفتار ناشایستی داشتند آنها را شناسایی کرده و مجازات کند.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده حقوق انسانی مردم و زنان و مردان و آزادی. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

این نماینده مجلس افزود: البته وظیفه اصلی با مردم است، مردم هم اگر با چنین پدیده‌ای مواجه شدند باید با آنها برخورد کنند یعنی خود مردم (آتش به اختیاران) باید وارد میدان شوند و همینطور هم می شود.

فیلم زیر: پاسخ یک هموطن با حجاب به خامنه ای و مطهری

بد حجابی عامل بروز سیل و زلزله است

دادستان کل جمهوری اسلامی می گوید زنان بی حجاب موجب بروز فاجعه سیل و وقوع زلزله در کشور شده اند و برخورد با آنان امری ضروری است و باید مبارزه با بدحجابی با قاطعیت بیشتر ادامه یابد.

آخوند های مفت خور مرتجع، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عربی است، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی هستند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است.

آخوند محمد جعفر منتظری، “بدحجابی و بی‌حجابی” را خط قرمز نظام نامید و گفت: دستگاه قضایی اجازه بی‌حجابی در کشور را نمی‌دهد، زیرا باعث بروز سوانح طبیعی مانند سیل و زلزله می شود….

نه به حجاب تحمیلی اسلامی ـ آزادی پوشش ـ برابری قانونی زنان و مردان ایرانی، و سکولاریسم برای ایران.