جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

 جزئیات قتل فجیع‌ و مثله کردن کشیش مهدی دیباج توسط وزارت اطلاعات + دفاعیه

priest_070319.jpg

ایران بریفینگ ـ  کشیش مهدی دیباج یکی از رهبران کلیسای انجیلی، متولد ۱۴ مرداد ۱۳۱۳ در اصفهان بود. او ۱۴ سال پس از تولدش در سال ۱۳۲۷ به دین مسیحیت گروید.

تحصیلکرده هندوستان و سویس بود پس از بازگشت به ایران مدتی در دانشکده فنی بابل به تدریس زبان انگلیسی پرداخت. مهدی دیباج در سال ۱۳۶۵ شمسی دستگیر و به جرم ارتداد روانه زندان گردید.

با بالا گرفتن فشارهای گسترده بین‌المللی او که ۹ سال و ۲۷ روز را در زندان گذرانده بود و در حالیکه در پاییز سال ۱۳۷۲ به جرم ارتداد به مرگ محکوم شد، در ۲۶ دیماه همان سال از زندان بطور مشروط آزاد شد.

شیعه جمهوری اسلامی در سرکوبگری و سانسور و ممنوعیت و زندانی کردن و شکنجه و اعدام و تیر باران و خونریزی و جنایت و هزاران نقض حقوق انسانی مردم شریف ایران… هیچ تفاوت اساسی با اسلامیست های منطقه همچون داعش و طالبانی ها و القاعده و دیگر تروریست های اسلامی وجود ندارد. جمهوری اسلامی، و آخوند های ایران، جنایتکاران و داعشی های شیعه مقیم در ایرانند.

سه روز پس از آزادی مهدی دیباج، آقای هوسپیان مهر که تلاش‌های او باعث آزادی مهدی دیباج شده بود، ناپدید شده و در۳۰ دیماه سال ۷۲ مصادف با ۲۰ ژانویه ۱۹۹۴ به قتل می‌رسد.

خوشحالی همگان از آزادی آقای مهدی دیباج ۵ ماه بیشتر به درازا نکشید که چند روز پس از ناپدید شدنش، در روز ۱۳ تیرماه ماموران وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی اعلام کردند که جسد کشیش مهدی دیباج پیدا شده است. جسد وی با ضربات چاقو قطعه‌قطعه شده بود.

پیش‌تر قاتلان روی جنازه طاطاوس میکائیلیان بر تکه کاغذی نشانی جسد مهدی دیباج را قرار داده بودند.

جمهوری اسلامی داعشی صفت. عملکرد و جنایت های عوامل جمهوری اسلامی در حق مردم شریف و ستمدیده ایران، بسیار بدتر از جنایتکاران اسلامی داعش است. سرنگون باد جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم برای آینده ایران.

قسمت‌هایی از دفاعیه کشیش مهدی دیباج در دادگاه شهر ساری:

«در نام مقدس خدا که هستی و حیات ماست. با نهایت فروتنی از داور آسمان‌ها و زمین برای این فرصت گرانبها سپاسگزارم و با خضوع و خشوع برای او انتظار می‌کشم تا مطابق وعده‌های خود مرا از این محاکمه رستگار فرماید. با عرض ادب، از حضور اعضاء محترم دادگاه هم تمنا دارم به احترام نام خداوند با شکیبایی به عرایضم توجه فرمایند. من ناچیز مسیحی هستم؛ گناهکاری که ایمان دارم عیسی مسیح به خاطر گناهان من بر روی صلیب جان خود را فدا کرد و به وسیله رستاخیز و غلبه بر مرگ، مرا در حضور خدای قدوس، عادل ساخت. رومیان ۴: ۲۵»

گوشه‌ای از جزییات قتل سه کشیش به نقل از علی ربیعی(با اسم مستعار عباد)، زمانیکه خود معاون وزیر اطلاعات بوده، اینچنین نقل است : «یکی از کارهای وحشتناکی که مقام‎های امنیتی جمهوری اسلامی کرده‌اند این بود که سه دختر را طعمه کردند برای اینکه ببینند دو کشیش مسیحی آیا تبشیر و تبلیغ مسیحیت می‎کنند یا نه، اینها فکر می‎کردند در همین حد طعمه هستند که بروند و بگویند ما می‎خواهیم به کیش مسیحیت بیاییم و شما ما را تبشیر کنید، به خانه‎ی آن دو کشیش می‎روند اما جلوی چشم سه دختر کشیش‌ها کشته می‎شوند و قطعه قطعه می‎شوند و داخل یخچال گذاشته می‏شوند.»

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است.

وزارت اطلاعات دختران را مجبور می‎ کنند مصاحبه کنند و اعتراف کنند که ما از طرف سازمان مجاهدین خلق ماموریت داشتیم کشیش‌ها را بکشیم و آن‎ها گمان می‎کنند برای آزادی این مصاحبه را باید انجام دهند، به آن‎ها قول داده بودند؛ اما امنیتی‎ها از لو رفتن ماجرا می‎ترسند و حکم اعدام هر سه طعمه را امضا می‎کنند اما بعدها به ۱۵ سال حبس متهم می‎شوند، از سرنوشت آن سه تن هیچ خبری در دست نیست.

امروز سالگرد قتل فجیع کشیش مهدی دیباج است.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است.