جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ادعای جنایتکارانه سخنگوی قوه قضاییه: زندانی سیاسی نداریم! + فیلم صحبت خمینی که هرگز پخش نشد


غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه گفته است: «واقعا زندانی سیاسی نداریم».

به گزارش رادیو فردا، او که در برنامه تلویزیونی جهان آرا در شبکه افق سخن می‌گفت، گفته است زندانیانی که در ایران هستند، «تروریست» هستند یا «با اصل نظام و انقلاب مخالف هستند» یا با سرویس‌های جاسوسی همکاری کرده‌اند و زندانی سیاسی نیستند.

اسماعیلی، این سخنان را در پاسخ به سوالی درباره مرگ علیرضا شیرمحمدعلی،‌ زندانی سیاسی در زندان فشافویه مطرح کرده است.

وکیل محمد نجفی، تنها یکی از صد ها زندانی سیاسی اسیر زندان های رژیم داعشی صفت و جنایتکاران اسلامی. زندانی سیاسی بدون قید و شرط آزاد باید گردد.

شامگاه دوشنبه ۲۰ خرداد دو زندانی با حمله به علیرضا شیرمحمد‌علی در زندان فشافویه، وی را به قتل رساندند. آقای شیرمحمد علی، وی ۲۱ ساله، اهل نازی‌آباد تهران و کارگر خدماتی بوده است. این زندانی سیاسی در اعتراض‌های مرداد پارسال بازداشت و به اتهام‌هایی همچون «توهین به مقدسات»، «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی»، «توهین به رهبری» و «تبلیغ علیه نظام» به هشت سال زندان محکوم شد.

مسئولان قوه قضاییه به طور معمول این گروه از زندانیان را «امنیتی» می‌خوانند.

ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه رژیم جنایتکاران اسلامی، یکی از عواملین کشتار و قتل و عام های دسته جمعی زندانیان سیاسی در دهه خونین شصت است. این آخوند قاتل، از ترس دستگیری امکان سفر به کشورهای غربی را ندارد.

علی مطهری، نماینده مجلس ایران، ۲۶ خرداد امسال با اشاره به اجرا نشدن قانون جرم سیاسی توسط قوه قضاییه، گفته بود: «قضات تحت تأثیر بازجوها همه متهمان سیاسی را متهم امنیتی معرفی می‌کنند و راه اجرای این قانون را می‌بندند.»

سخنان خمینی جنایتکار در ارتباط با سرکوب و سانسور مخالفین و آزادیخواهن ایرانی که هرگز پخش نشد:

سخنگوی قوه قضاییه در توضیح علت مرگ آقای شیرمحمد علی گفته است او در بند زندانیان امنیتی نگه‌داری می‌شده و در قسمت دیگری از زندان هم «اراذل و اوباش» بوده‌اند و از یک لحظه غفلت استفاده کرده‌اند و «در زمان توزیع غذا، قاتل وارد مجموعه نگهداری مقتول شده» و او را کشته است.

عکس از تیرباران و  جنایت های وحشتناک عوامل رژیم داعشی صفت جمهوری اسلامی در کردستان ایران.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره طبقه‌بندی زندانیان گفته است که نیازمند بودجه هستیم.

او همچنین از شناسایی چند مامور که در این زمینه «مرتکب قصور و تقصیر شدند»، خبر داده و گفته است با این ماموران برخورد می‌شود.

آخوند دیکتاتور و خونخوار خامنه ای، و آخوند قاتل و جلاد ابراهیم رئیسی. آخوند ها در ایران، عامل تمام بدبختی و جنایت و فقر و نداری و بیکاری و میلیون ها درد بی درمان هستند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. مرگ بر آخوند.

هفته جاری عفو بین الملل در بیانیه‌ای به مناسبت روزجهانی حمایت از قربانیان شکنجه اعلام کرد: مقام‌ها و مسئولان ایرانی با گذشت سه دهه از اعدام‌های مخفیانهٔ چندین هزار مخالف و دگراندیش سیاسی و دفن اجساد آنها در گورهای جمعیِ بی‌نشان (در سال ۱۳۶۷)، که همچنان خانواده‌های این قربانیان را مورد تهدید، آزار و ارعاب قرار می‌دهند.

***************

این در حالیست که صدها زندانی سیاسی در زندان های ایران اسیر جنایتکاران رژیم هستند.

اعدام دسته‌جمعی زندانیان سیاسی ایران در تابستان ۱۳۶۷ 

گورستان اعدام های دسته جمعی و بی نام و نشان زندانیان سیاسی در خاوران تهران

ابراهیم رئیسی منجمله قاتلین و جنایتکاران رژیم و فاشیست های جمهوری اسلامی است.