پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

نامه تکاندهنده یک پاسدار از نحوه قتل عام زندانیان سیاسی زندان رشت ـ (خمینی و رژیم پدرخواندگان طالبان و داعش…)

یکی از پاسداران دهه ۶۰ درباره نحوه قتل عام زندانیان سیاسی در زندان رشت نوشته است:

ایران خبر ـ آن روز به همه مشمولین مرخصی دادند و فقط رسمی‌ها ماندند. بعد همه زندانی‌ها را سوار چندین کامیون مخصوص حمل زندانیان کردیم و همه را بردیم بیابانهای اطراف منجیل که محلی نظامی بود و مردم رفت و آمد نداشتند

از قبل لودر اومده بود چاله‌ها هم آماده کرده بودند تعداد زندانیان زندان رشت خیلی زیاد بود … همه رو بستیم به رگبار و درحالی که بسیاری از آنها هنوز زنده بودند با لودر رویشان خاک ریختیم.

تعدادی زنده بودند و تقلا میکردند که خودشان را نجات دهند ما با چاقو به جانشان افتادیم و کارشان را تمام کردیم.

این جنایت با حکم شرعی خمینی علاوه بر زندان رشت در تمام شهرهای ایران واجب شرعی شد و سربازان امام زمان به کشتار جوانان میهن مشغول شدند.

متن نامه به شرح زیر بود:

از آنجا که منافقین خائن به هیچ وجه به اسلام معتقد نبوده و هر چه میگویند ازروى حیله و نفاق آنهاست و به اقرار سران آنها از اسلام ارتداد پیدا کرده‌‏اند، و باتوجه به محارب ‏بودن آنها و جنگ‌هاى کلاسیک آنها در شمال و غرب و جنوب کشور باهمکاریهاى حزب بعث عراق و نیز جاسوسى آنان براى صدام علیه ملت مسلمان ما، و با توجه به ارتباط آنان با استکبار جهانى و ضربات ناجوانمردانه آنان از ابتداى تشکیل نظام جمهورى اسلامى تاکنون، کسانى که در زندانهاى سراسر کشور بر سرموضع نفاق خود پافشارى کرده و مى‌‏کنند محارب و محکوم به اعدام مى‏‌باشند و تشخیص موضوع نیز در تهران با راى اکثریت آقایان حجه‏ الاسلام نیرى دامت ‏افاضاته (قاضى شرع) و جناب آقاى اشراقى‪ ) ‬دادستان تهران) و نماینده‏اى از وزارت اطلاعات مى‏باشد، اگر چه احتیاط در اجماع است، و همین طور در زندانهاى مراکز استان کشور راى اکثریت آقایان قاضى شرع، دادستان انقلاب و یا دادیار و نماینده وزارت اطلاعات لازم ‏الاتباع مى‏باشد، رحم بر محاربین ساده‌‏اندیشى است، قاطعیت اسلام در برابر دشمنان خدا از اصول تردید ناپذیر نظام اسلامى است، امیدوارم با خشم و کینه انقلابى خود نسبت به دشمنان اسلام رضایت خداوند متعال را جلب نمائید، آقایانى که تشخیص موضوع به عهده آنان است وسوسه و شک و تردید نکنند و سعى کنند [اشداء على الکفار] باشند.

تردید در مسائل قضائى اسلام انقلابى نادیده ‏گرفتن خون پاک و مطهر شهدا مى‏ باشد. والسلام‪.‬

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. جنایتکاران و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

روح ‏الله الموسوى الخمینى

در پشت نامه بالا احمد پسر خمینی نوشته است ‪:‬

 پدر بزرگوار حضرت امام مدظله‏ العالى‏

پس از عرض سلام، آیت ‏الله موسوى‏اردبیلى در مورد حکم اخیر حضرتعالى درباره منافقین ابهاماتى داشته‏‌اند که تلفنى در سه سوال مطرح کردند‪:‬

۱– آیا این حکم مربوط به آنهاست که در زندانها بوده‏ اند و محاکمه شده ‏اند ومحکوم به اعدام گشته ‏اند ولى تغییر موضع نداده ‏اند و هنوز هم حکم در مورد آنها اجرانشده است، یا آنهایى که حتى محاکمه هم نشده ‏اند محکوم به اعدامند؟

۲– آیا منافقین که محکوم به زندان محدود شده‏ اند و مقدارى از زندانشان را هم کشیده ‏اند ولى بر سرموضع نفاق مى‏ باشند محکوم به اعدام مى‏ باشند؟

۳– در مورد رسیدگى به وضع منافقین آیا پرونده‌‏هاى منافقینى که در شهرستانهائى که خود استقلال قضائى دارند و تابع مرکز استان نیستند باید به مرکز استان ارسال گردد یا خود مى‏‌توانند مستقلا عمل کنند؟

فرزند شما، احمد

زیر این نامه خمینی نوشته است‪:‬

 بسمه ‏تعالى‏

در تمام موارد فوق هر کس در هر مرحله اگر بر سر نفاق باشد حکمش اعدام است، سریعا دشمنان اسلام را نابود کنید، در مورد رسیدگى به وضع پرونده‌‏ها در هر صورت که حکم‌ سریعتر انجام گردد همان مورد نظر است‪.‬

دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران، آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها، هستند.پاسدار، آخوند، بسیجی خوب، مُرده است. آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.