دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

دیپلمات حکومت در خارج: ما سرمایه‌گذاری از اروپا نمی‌خواهیم، فقط می‌خواهیم نفت بفروشیم ـ (قبلا، دو نیم میلیون بشکه، الان،۳۰۰ هزار بشکه) 


رادیو فردا ـ جمهوری اسلامی مصرانه تأکید دارد که برای مذاکره مجدد درباره برنامه اتمی این کشور، باید پیش‌شرط حداقلی ایران تأمین شود، و آن فروش بلامانع نفت است.

یک دیپلمات ایرانی به خبرگزاری رویترز گفته است که حداقل خواسته تهران این است که بتواند نفت خودش را بفروشد.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی این رژیم خونخوار و شکنجه گران و ظالمین و فاسدین، هستند.

این مقام ایرانی که در وین به سر می‌برد، توانایی فروش نفت را حداقل سود ایران از توافق هسته‌ای ارزیابی کرده و گفته است از اروپایی‌ها انتظار نداریم که در ایران سرمایه‌گذاری کنند ولی انتظار داریم که از ما نفت بخرد و پول نفت را به ما بدهد.

عباس عراقچی، معاون سیاسی وزارت خارجه ایران، و یک هیات از دیپلمات‌های ایرانی روز پنج‌شنبه برای شرکت کمیسیون مشترک برجام به وین سفر کرده‌اند.

دیپلمات ایرانی که با رویترز گفت‌وگو کرده و نخواست نامش فاش شود، همچنین خواستار بازگشت میزان فروش نفت ایران به قبل از اعمال تحریم‌های آمریکا شده است.

آخوند میلیاردر جنایتکار علی خامنه ای، و میلیاردر ها و تروریست های سپاه پاسداران رژیم داعشی صفت اسلامی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

ایران تا قبل از تحریم‌های آبان‌ پارسال آمریکا، روزانه دو و نیم میلیون بشکه صادرات نفت داشت.

خبرگزاری رویترز روز چهارم تیر با استناد به منابع صنعتی و شرکت‌های ردیابی نفتکش‌ها گزارش داد که صادرات روزانه نفت ایران در سه هفته ابتدایی ماه ژوئن، احتمالا به ۳۰۰ هزار بشکه یا زیر این رقم سقوط کرده است.

ایرانی آزاد و با قوانین برابری قانونی زنان و مردان، و سکولاریسم.