دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

ترامپ : جنگ با ایران (جمهوری اسلامی) خیلی به درازا نمی‌کشد

رادیو فرانسه ـ دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبۀ تلویزیونی با “فاکس بیزینس” گفت که در صورت وقوع جنگ با ایران، نیروی زمینی به داخل خاک این کشور اعزام نمی کند. رئیس جمهوری آمریکا همچنین گفت که برتری نظامی آمریکا نسبت به ایران بسیار بالا است و اگر جنگی میان دو کشور روی دهد خیلی به درازا نخواهد کشید.

دیروز رئیس جمهوری آمریکا به مقامات ایران هشدار داد که هر گونه حملۀ این کشور به منافع واشنگتن پاسخ ویرانگر ایالات متحد آمریکا را در پی خواهد داشت.

چهل سال است که جنایتکاران و چماقداران و تروریست های جمهوری اسلامی (داعشی های ایرانی) پرچم کشور آمریکا و اسرائیل… لگد مال و یا آتش میزنند. دشمن ما همینجاست، دورغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

با این حال حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، در گفتگوی تلفنی که با همتای فرانسوی خود امانوئل ماکرون انجام داد اظهار داشت که ایران در پی جنگ با هیچ کشوری از جمله با آمریکا نیست اما تجاوز به مرزهای خود را با قاطعیت پاسخ می دهد.

با تروریست ها و جنایتکاران و چماقدارن رژیم داعشی صفت اسلامی مذاکره نکنید. اکثریت مردم ستمدیده ایران خواهان سرنگونی این رژیم خونخوار و شکنجه گران و ظالمین و فاسدین، هستند.

شبکۀ تلویزیونی “سی ان ان” در گزارشی جداگانه به نقل از منابع آگاه در فرانسه نوشت که دونالد ترامپ قصد مذاکره با ایران را ندارد، هر چند رئیس جمهوری آمریکا دائماً بر تمایل خود برای گفتگو با ایران تأکید می کند.

ایرانی آزاد و با قوانین برابری قانونی زنان و مردان، و سکولاریسم.