دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

قیمت مرغ از ۱۲ هزار تومان هم بالاتر رفت / ۱۲۲۰۰ تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم در خرده فروشی‌ها با افزایش ۸۰۰ تومانی نسبت به دو روز گذشته ۱۱۸۰۰ تا ۱۲۲۰۰ تومان است.

وی گفت: طی دو روز گذشته قیمت هر کیلو مرغ زنده ۵۰۰ تومان و مرغ گرم برای مصرف کننده ۸۰۰ تومان افزایش داشته است و عرضه مرغ با نرخ‌های کنونی بیانگر زیان یک هزار تا یک هزار و ۵۰۰ تومانی مرغداران در فروش هر کیلو مرغ است.

بعد از چهل سال از عمر فاسد و سرکوبگرانه و جنایتکارانه نظام اسلامی، اکثریت مردم ایران در فقر و گرسنگی و بدبختی و بیکاری و هزار درد بی درمان زندگی میکنند، و از آنطرف آخوند های حکومتی و سران و بسیاری از پاسداران و بسیجی های داری یک زندگی سرمایه داری و اشرافی اند.

این مقام دولتی اضافه کرد، افزایش کرایه‌های حمل و نقل نهاده‌های دامی یکی از معضلات جدی پیش روی مرغداران است، در گذشته متوسط قیمت کرایه حمل هر کیلو نهاده‌های دامی ۱۴۰ تا ۱۵۰ تومان بود، در حالیکه هم اکنون حداقل دو برابر این رقم است که این امر در افزایش هزینه‌های تمام شده تولید تاثیر بسزایی دارد.

منبع: خبرآنلاین

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.