دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

فوری: تا آخر هفته ظریف هم تحریم می‌شود ـ (تحریم حلقه قاسم سلیمانی کرمانی)

صدای آمریکا- وزیر خزانه‌داری آمریکا دقایقی پس از امضای فرمان افزایش تحریم‌های ایران از سوی پرزیدنت ترامپ، در کنفرانس خبری کوتاهی در کاخ سفید حاضر شد. او از تحریم «حلقه سلیمانی» خبر داد و گفت محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز به زودی تحریم می‌شود.

«استیو منوشن» دوشنبه سوم تیرماه گفت: تحریم‌های جدید آمریکا افرادی را در برمی‌گیرد که در حلقه قاسم سلیمانی هستند. او افزود: ظریف هم این هفته به فهرست تحریم‌ها اضافه می‌شود.

جواد ظریف، قاسم سلیمانی کرمانی، دو جنایتکار و فاشیست و تروریست رژیم اسلامی دشمن ایران و مردم ایران. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

وزیر خزانه داری آمریکا در تشریح برخی از جزئیات تحریم‌های جدید علیه ایران گفت که این دستور سه فرمانده ارشد ایران از جمله سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه را بخاطر تهدید به بستن تنگه هرمز تحریم می‌کند.

وی ادامه داد که سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه بخاطر دخالت وی در سرنگونی پهپاد آمریکایی و سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی در زمره این فرماندهان هستند.

پاسدار قاسم سلیمانی کرمانی، این جنایتکار تروریست، در این سالهای گذشته چه کاری به غیر از جنایت و آدمکشی انجام داده است؟ این قاتل و جنایتکار رژیم اهل کرمان، دشمن حقیقی مردم ایران است. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

منوچین در ادامه گفت که دستور ترامپ همچنین شامل فرماندهان ۵ منطقه دریایی ایران دیگر نیز می‌شود.

وی همچنین گفت که طی چند روز آینده محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران نیز تحریم خواهد شد.

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران و تشکیلات دفتر او در فهرست تحریم‌ها قرار گرفته است. تمامی دارایی‌های این افراد و نهادها در خاک آمریکا مسدود می‌شود.

وزیر خزانه داری آمریکا گفت که برخی از این تحریم‌ها مدت‌ها است که در جریان هستند، اما برخی از آن‌ها بخاطر اقدامات اخیر ایران در نظر گرفته شده است.

آخوند خوب آخوند مُرده است. آخوند ها، پاسدار ها، بسیجیان، عاملین اصلی تمام جنایات و تروریسم و اعدام و زندان و شکنجه و عقب ماندگی ها و بدبختی ها در ایران هستند. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی.

وی مدعی شد که این تحریم‌ها، میلیارد‌ها دلار از دارایی‌های ایران را مسدود می‌کند. با این حال وزیر خزانه داری آمریکا مدعی شد که ایران اگر مذاکره کند تحریم‌ها برداشته خواهند شد.

آخوند میلیاردر جنایتکار علی خامنه ای، و میلیاردر ها، و تروریست های سپاه پاسداران رژیم چماقداران داعشی صفت اسلامی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

دقایقی پیش نیز، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با امضای یک فرمان اجرایی، تحریم‌هایی را علیه جمهوری اسلامی وضع کرد که نهاد رهبری را هدف قرار می‌داد.

ادامه خبر از سایت حکومتی فارس نیوز: علاوه بر این، فرماندهان پنج منطقه نیروی دریایی سپاه پاسداران، سرداران «عباس غلامشاهی»، «رمضان زیراهی»، «یدالله بادین»، «منصور روانکار» و «علی عظمایی» هم در فهرست تحریم قرار گرفته‌اند.

ایرانی آزاد و با قوانین برابری قانونی زنان و مردان، و سکولاریسم.