دوشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

تشابه عجیب اوضاع این روزها با ماههای پایانی جنگ ایران و عراق

آغازگر جنگ هشت ساله ایران و عراق بدون شک صدام حسین بود اما اگر خمینی حماقت نمی کرد و قصد تحریک شیعیان عراق را نمی داشت، احتمالا صدام به ایران حمله نمیکرد و شاید جنگی رخ نمی داد.

بهرحال جنگ شروع شد ولی با طولانی شدن آن، عراق بارها اعلام کرد که خواهان آتش بس و خاتمه جنگ است اما خمینی آنروزها مثل خامنه ای این روزها یک تنه با خاتمه جنگ مخالفت میکرد و می گفت اگر این جنگ بیست سال هم طول بکشد ما ایستاده ایم!

در آن سالها هیئت های میانجیگری زیادی به ایران و عراق سفر کردند. عراق حاضر بود ولی خمینی یک ملت را به گروگان گرفته بود و می گفت:

نخیر جنگ جنگ تا رفع کل فتنه در عالم!

در آن دوران کشورهای اروپایی، کشورهای عضو پیمان غیر متعهدها، چین، اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده همگی خواهان پایان جنگ و شروع مذاکرات برای حل اختلافات فی مابین دو کشور بودند اما خمینی زیر بار نمی رفت.

این وضعیت ادامه داشت تا اینکه در ماههای پایانی جنگ، هم شوروی و هم امریکا قاطعانه اعلام کردند که نمی گذاریم این جنگ برنده داشته باشد و باید خاتمه یابد.

آخوند خوب آخوند مُرده است. آخوند ها عامل اصلی تمام عقب ماندگی ها و بدبختی ها در ایران هستند.

محاصره در خلیج فارس تنگتر و شدیدتر شد. میزان صدور نفت خام ایران تقریبا قطع شده بود. هواپیماهای عراقی هم تا جزیره خارک قدرت مانور پیدا کرده بودند.

این انکارکردن ها ممکن است برای رسانه ها و افکار عمومی خوراک تبلیغاتی و سوژه تحلیل خبری داشته باشد اما برای کارشناسان نظامی امریکا محرز بود که هیچ کشوری غیر از ایران دنیال ناامن کردن عبور و مرور کشتی ها نیست و لذا نیروی دریایی امریکا در یک عملیات دو سه ساعته نیروی دریایی ما را نابود کرد. یک یا دو ناوچه غرق شد. تعداد زیادی از ملوانها کشته شدند و یک اسکله نفتی هم به تصرف انها درامد.

همه این اتفاقات چند هفته قبل از سرکشیدن جام زهر و قبول قطعنامه ۵۹۸ توسط خمینی صورت گرفت.

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.

دقیقا به یاد دارم که یکی دو شب بعد از پذیرش قطعنامه، رفسنجانی در تلویزیون ظاهر شد و در پاسخ خبرنگاری که می گفت پس چی شد؟ مگر قرار نبود که ما تا تنبیه متجاوز جنگ را ادامه بدهیم؟ پس تکلیف خون شهدا چه میشود؟

رفسنجانی با اشاره به هدف قرار گرفته شدن هواپیمای مسافربری ایران ار گفت: ما نمی دانستیم که امریکا اینقدر مصمم است! (نقل به مضمون).

اما چرا الان رژیم دست به این آتش بازی ها زده است؟

دلیلش را چند روز پیش یکی از سرداران سابق سپاه که اکنون مشاور خامنه ای است (رحیم صفوی) در مصاحبه ای لو داد. او گفت: اگر گلوله ای در خلیج فارس شلیک شود قیمت نفت به بالای صد دلار میرسد.

ایرانی آزاد و با قوانین برابری قانونی زنان و مردان، و سکولاریسم.

درواقع رژیم دنبال این است که امریکا را تحریک کند تا مثلا موشکی از طرف ناوگان امریکا شلیک شود تا فورا سناریوی مظلوم نمایی و واقعه کربلا را بازسازی کند. مثلا کافی است خودشان صحنه سازی کنند و موشکی را در دبستانی منفجر کنند و آنرا بحساب امریکا بگذارند.

بعد همین واقعه دلخراش را بهانه می کنند و می گویند علی رغم میل باطنی مان بخاطر مردم مظلوم بوشهر و خرمشهر، به تبعیت از امام حسن و همچنین حفظ نظام اسلامی یک نرمش قهرمانانه دیگر می کنیم.

 بالا توئیت سایت بالاترین

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است.