سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ضربه ای که ترامپ، با تاکتیک اصلاح طلبی خویش و با تیم اصولگرایش به رژیم خواهد زد

omidMehr_060719.jpgنویسنده: علی اکبر امیدمهر

مقدمه

۱- سفر۲۲ خرداد (۵ روز دیگر) آبه نخست وزیر ژاپن به تهران اولا ،نشاندهنده این است. که میانجیگری عمان… سوئیس،موفق نبوده،برخورد دل آزار و تند رهبر رژیم موجب تغییر رویه همه این چند کشور علیه رژیم شده،در نتیجه میانجیگری ژاپن آخرین تیر ترکش،برای تسلیم مسالمت آمیز رژیم، قبل از هر اقدام دیگری است.ژاپن تنها کشوری است ،در دنیا،که میتواند. با ارائه شواهدی مستند، به رهبر رژیم، ویرا واداربه انتخاب یکی از دو راه تسلیم یا جنگ نماید. چون در جنگ جهانی دوم ژاپن نیز، رفتار مشابه رژیم تهران، را برگزید و از سنبه پر زور و اراده مصمم ریس جمهور و دستگاه نظامی آمریکا ،خبری نداشت.اکنون وی ماموریت دارد. این واقعه را بطور عینی و مستند، حالی رهبر متوّهم و ناآگاه رژیم نماید.

مقدمه ۲- به بار نشستن نتایج سفرهای حساب شده ترامپ به ژاپن،بریتانیا،فرانسه و ختم این پروژه در ژاپن.( اجلاس جی ۲۰ در اوساکای ژاپن در۷ تیر ماه سالجاری).

مقدمه ۳- استفاده هوشمندانه ترامپ، از استراتژی اصلاح طلب-اصولگرای رژیم علیه خود رژیم ،با اتخاذ مواضع نرم در مقابل تیم اصولگرایش (پمپئو،هوک،بولتن…) با اظهار بیانات مسالمت آمیز جهت تاثیر گذاری در:

۱- اجلاس قریب الوقوع مشاوران امنیتی آمریکا، روسیه، اسرائیل در اورشلیم،جهت مجاب کردن روس ها، به اقدام نهایی،تنبیه رژیم.

۲-دیدار روسای روسیه و چین در مسکو ( بخاطر اتخاذ لحن ملایم ترامپ ،در مقابل رژیم و بالعکس لحن تند و زشت و توهم آمیزخامنه ای در مقابل این دعوت به آشتی.)

۳- نزدیکی نظرات مرکل و مکرون پس از دیدار با ترامپ علیه رژیم که اعتراض سخنگوی وزارتخارجه رژیم را در پی داشت.

چهل سال است که جنایتکاران و چماقداران و تروریست های جمهوری اسلامی (داعشی های ایرانی) پرچم کشور آمریکا و اسرائیل… لگد مال و یا آتش میزنند.

نتیجه:

۲- وقتی نایاک لابی رژیم بنا به دستور ارباب، با همه قدرت و امکانات و با شعار مخالفت با جنگ، دو باره فعال شده، نشاندهنده این است.که هر دو پاشنه آشیل رژیم ،درحال رقم خوردن است: یعنی، خیزش عمومی مردم همزمان با شلیک چند موشک به مواضع سپاه و قدرت رژیم،در جانبداری از این قیام ملی ( اگر برای سرکوب مردم ،باز دست به اسلحه ببرند).

ورود خمینی خونخوار و داعشی صفت قاتل و جنایتکار به ایران مصادف است با سرآغاز میلیون ها بدبختی و فقر و نداری و بیکاری و اعدام و جنایت… و عقب ماندگی و هزاران درد بی درمان برای مردم ایران. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر پاسدار و بسیجی.

۳- رژیم میداند که ترامپ از گذاشتن پرونده حمله به کشتی های نفتی امارات، نروژ و تاسیسات نفتی غربستان، روی میز شورای امنیت ،به عنوان شمشیر دومسکولس، استفاده خواهد کرد در نتیجه همزمان با سفر آبه به تهران ،سفیر رژیم در سازمان ملل نیز، با مشورت های تیم اوباما-کری ،عازم تهران میگردد.تا طی پروسه جنگ یا تسلیم ،شاید این شمشیر، به نحوی ،از ترامپ پس گرفته شود.اما وی نمیداند یا خود را به نادانی میزند.که پروسه تسلیم رژیم یعنی تغییر رفتار رژیم،که این امر مساوی است،با تغییر ماهیت رژیم ،یعنی در عمل، تغییر خود رژیم.

سرانجام- ترامپ آبه را، زمانی سراغ رژیم میفرستد. که قبلا زمینه این دیدار را بنفع خود و جامعه جهانی، اما علیه رژیم از لحاظ جذب افکار عمومی ،هوشمندانه ،فراهم ساخته است. اگر خامنه ای تسلیم نشود.اقدام بعدی ترامپ، در نشست جی ۲۰ ژاپن به بار خواهد نشست.باین ترتیب:

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است.

۱- استفاده از سه اختیار و اقدامی که شخص ریس جمهور آمریکا ،بر اساس قانون اساسی و قوانین ومصوبات کنگره میتواند، از هر یک از آنها ،در تنبیه رژیم، بهره گیری نماد.

۲- شورای امنیت ،جهت استفاده از اصل ۴۲ فصل هفتم منشور ملل متحد.با هدف سرشکن کردن هزینه اقدام علیه رژیم ،بین اعضای شورای امنیت. یا ناتو.

۳- قطعنامه اتحاد برای صلح مجمع عمومی.با هدف سرشکن شدن هزینه این اقدام در بین همه ،یا تعدادی از اعضای سازمان ملل متحد.(اگر نتواند یا نخواهد از چهار مکانیسم فوق جهت تنبیه رژیم استفاده نماید).
باین ترتیب،اکنون نوبت نیروهای میانه است.که با پیوستن دسته جمعی به مردم.سرنوشت آتی خود ،در اداره کشور را، رقم بزنند.