جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

جمهوری اسلامی، پنجشنبه گذشته به مناسبت فرارسیدن “روز قدس” ۶۵۱ میلیون دلار کمک مالی کرد

رادیو فرانسه ـ به گزارش خبرگزاری چین، حکومت ایران پنجشنبه گذشته به مناسبت فرارسیدن “روز قدس” ۶۵۱ میلیون دلار کمک مالی در اختیار خانواده های فلسطینیانی گذاشته که در جریان درگیری های نظامی با اسرائیل کشته شده اند. این پول پنجشنبه گذشته سی ام ماه مه در جریان کنفرانسی در شمال شهر غزه در اختیار شخصیت های بانفوذ سازمان های حماس و جهاد اسلامی قرار گرفته است.

تمام پول منابع ملی و نفتی ایران به جیب آخوند و پاسدار و بسیجی و حزب الله لبنان، بشار اسد در سوریه و حماس در فلسطین و حشد الشعبی در عراق، و حوزه های اسلامی آخوند ها… میشود، و دیگر پولی برای پرداخت کردن حقوق کارگران زحمتکش و فقیر باقی نمی ماند.

خانواده هایی که این پول ها را دریافت کرده اند فلسطینیانی هستند که دستمزدشان در نتیجۀ مشکلات مالی تشکیلات خودگردان فلسطین کاهش یافته است.

قرار است ۱۵۴۰ خانواده فلسطینی در نوار غزه از کمک مالی حکومت ایران بهره مند شوند. علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران که از طریق تماس ویدیوئی در کنفرانس غزه شرکت نمود، گفته است که جمهوری اسلامی ایران برغم همۀ فشارهای سیاسی و اقتصادی که متحمل می شود “از مقاومت مردم فلسطین دفاع می کند و چنین دفاعی را وظیفۀ شرعی خود می داند.”  

وظیفه انسانی و شهروندی هر ایرانی آزادیخواه است که تا جای ممکن برعلیه رژیم فاسد و جنایتکار و داعشی صفت اسلامی در ایران مبارزه کند، یکی از راهکارها شعارنویسی و پاره کردن و به آتش کشیدن بنر های تبلیغاتی سران رژیم منجمله خمینی و خامنه ای است.

گفتنی است که محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، حقوق خانواده های اعضای حماس و جهاد اسلامی را که در جنگ با اسرائیل کشته شده اند قطع کرده است. یحیی سنوار، رهبر گروه حماس در نوار غزه وعده داده که نبرد این گروه با اسرائیل “تا رفع اشغال” خاتمه نیابد. او همچنین ضمن قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از سازمان های حماس و جهاد اسلامی افزوده است که “بدون حمایت ایران، نمی توانستیم چنین قدرتمند بمانیم.” یحیی سنوار گفته است : “هنگامی که کشورهای عربی ما را نادیده می گیرند، حکومت ایران در کنار ما است.”