دوشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

نتایج نظرسنجی: تنها کمتر از سه درصد از مردم ایران توانسته اند هر روز گوشت قرمز بخورند

رادیو پیام اسرائیل ـ مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران  اعلام کرد که تنها  ۴۳.۴ درصد از مردم ایران توانسته اند چند روز در ماه گوشت بخورند و این در حالی که حدود پنج درصد از مردم ایران در ظرف سال، اصلا نتوانسته اند حتی یک بار گوش بخورند.

بعد از چهل سال از عمر فاسد و سرکوبگرانه و جنایتکارانه نظام اسلامی، اکثریت مردم ایران در فقر و گرسنگی و بدبختی و بیکاری و هزار درد بی درمان زندگی میکنند، و از آنطرف آخوند های حکومتی و سران و بسیاری از پاسداران و بسیجی های داری یک زندگی سرمایه داری و اشرافی اند.

این مرکز، در یک نظر سنجی تلفنی از مردم ساکن شهرها و روستاهای ایران، پرسیده بود:  «در خانواده شما در ظرف یک سال گذشته، تا چه حد گوشت قرمز مصرف شده است؟» در پاسخ به این پرسش، تنها کمتر از سه درصد از مردم ایران گفتند که توانسته اند هر روز گوشت قرمز بخورند.

کاخ حوزه درس خوانی طلبه ها در شهر قم. آخوند ها، مفتخور، بیکار، دزد، عقب مانده، دشمن ایران، و عامل تمام بدبختی های زندگی مردم ایران.

گرانی در ایران بیداد میکند، قیمت محصولاتی مانند مرغ و گوشت آنقدر گران شده، که اغلب مردم ایران توان خرید این گونه محصولات ضروری زندگی را ندارند و دولت اسلامی ایران که موظف به  تأمین کالاهای اساسی برای مردم کم در آمد است در چند ماه گذشته بر خلاف این سیاست و رویکرد بوده است. مردم  دیگر قادر به خرید گوشت و مرغ و سایر کالاهای ضروری زندگی نیستند .

فروش نوزادان در ایران منجمله خبرهای مداوم است.

مجید کیانپور، نماینده مجلس شورای اسلامی ایران گفت :  مردم برای خرید مواد اولیه زندگی با مشکلات بسیاری روبه رو هستند، به طوری که امروز کالاهای اساسی ضمن کمبود در بازار، با افزایش چشمگیر قیمت روبه رو شده است.

روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران پیشتر گفته بود: به رنج و مشکلات مردم واقفیم؛ با وحدت و استقامت از مشکلات عبور می‌کنیم.

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.

بر اساس این نظر سنجی ، ۲.۷ درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته هر روز گوشت قرمز مصرف کرده اند.

از فقر و بدبختی اکثریت ایرانیان تا زندگی اشرافی آخوند ها و سران و گماشتگان و چماقداران جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی مردم ایران و ایران هستند.