دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

شروع آخوند کُشی در ایران: امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد ـ (آخوند محمد خرسند)

kazeroon_052818.jpgامام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد

رادیو فردا – یک مقام پلیس استان فارس بامداد چهارشنبه هشتم خرداد اعلام کرد که حجت‌الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: حجت‌الاسلام محمد خرسند ساعتی پیش توسط فردی درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما متاسفانه بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون جان سپرد.

این مقام پلیس استان فارس تصریح کرده است که محمد خرسند به هنگام بازگشت از مراسم احیاء و در ساعت سه و نیم بامداد چهارشنبه مورد حمله قرار گرفت.

آخوند خوب آخوند مُرده است. آخوند ها عامل اصلی تمام عقب ماندگی ها و بدبختی ها در ایران هستند. مرگ بر آخوند.

سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: «ضارب شناسایی‌شده و ماموران در تلاش هستند وی را دستگیر کنند.»

داریوش دهقان فرماندار کازرون، نیز ضمن تایید خبر کشته شدن امام جمعه این شهر گفته است:« ضارب شناسایی شده است و تلاش‌ها برای دستگیری وی ادامه دارد.»

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. داعشی صفت های اسلامی در ایران. آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها، دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

اعتراضات مردم به تقسیمات کشوری در شهر کازرون در روزهای ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه سال گذشته به درگیری با نیروهای پلیس و چند روز ناآرامی در این شهر منجر شد.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است.

در این درگیری‌ها تعدادی کشته و شماری نیز زخمی شدند و به اموال عمومی از جمله ساختمان‌های دولتی و بانک‌ها خسارت وارد شد.

«سخنان خمینی جلاد که هیچوقت پخش نشد. آخوند ها تا همین الان بیشتر از یکصد هزار مخالف ایرانی را به اعدام و تیرباران محکوم کردند. آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها، عامل ذلت و بدبختی و فقر و تمام جنایات در ایران هستند».

حجت‌الاسلام محمد خرسند از مخالفان طرح تقسیمات کشوری در شهر کازرون بود و با نماینده این شهر اختلاف داشت.

شهرستان کازرون در استان فارس و در ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

ورود خمینی خونخوار و داعشی صفت قاتل و جنایتکار به ایران مصادف است با سرآغاز تمام بدبختی ها برای مردم ایران. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر پاسدار و بسیجی.