یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

آخوند جنایتکار داعشی صفت «مکارم شیرازی» میلیاردر، مفت خور و انگل: رواج بدحجابی در قم نشان از مخالفت با رژیم دارد و باید با آن رویارویی شود

مکارم شیرازی: رواج بدحجابی در قم نشان از مخالفت با رژیم دارد و باید با آن رویارویی شود

رادیو پیام اسرائیل ـ آخوند ناصر مکارم شیرازی، گسترش بی حجابی در قم را «بلایی بزرگ »نامید و گفت:  «مسئله حجاب امروز از یک موضوع صرفا مذهبی فراتر رفته و به یک مسئله سیاسی برای مقابله با اصل نظام مبدل شده است».

زنان و دختران  شهر قم، پایتخت مذهبی حکومت ایران، از دیرباز نسبت به حجاب اجباری، همانند دیگر شهرهای ایران، اعتراض داشته اند و به آن  نه، گفته اند این اعتراض و رعایت نکردن موازین به گفته ی آنان اسلامی موجب جبهه گیری سران حکومت، نسبت به آن شده است.

آخوند مکارم شیرازی، یکی از روحانیون ارشد رژیم، در اعتراض به آنچه که “بی توجهی مسوولین حکومت  به گسترش بی حجابی در قم” نامید، گفت: «مسئله حجاب، که یک مسئله مذهبی است، به علت بی توجهی مسوولان به آن از یک موضوع صرفا مذهبی فراتر رفته و به یک مسئله سیاسی مبدل شده که اصل نظام را هدف گرفته است».

وی افزود: «مسائل بدحجابی و بی‌حجابی آن هم در قم بلای بزرگی است.»

برخی از مسوولان مذهبی قم، در توجیه این اعتراض ها نسبت به حجاب اجباری، ادعا کرده می گویند: افراد غیر بومی، مسافران  ویا گردشگران هستند که موجب گسترش بی حجابی و بد حجابی در قم شده اند و اهالی خود قم افراد مذهبی هستند و خود را به حفظ حجاب مقید می دانند.

نه رو سری نه تو سری ـ حجاب اختیاری ـ برابری کامل و قانونی زنان ومردان ایرانی

عده ای از مذهبیون رژیم همچنین ادعا کرده می گویند: «برخی زنان در ازای دریافت پول از مخالفان رژیم،  ماموریت می یابند که فضای شهر را آلوده کنند والا زنانی که انقلابی هستند و معتقد به امام خامنه ای می باشند، این اصول دینی و اخلاقی را به شدت رعایت می کنند».

فرماندار قم، نیز در واکنش به سخنان مکارم شیرازی به هدف مبارزه با بی حجابی  گفت : اوضاع شهر قم از نظر رعایت حجاب بحرانی نیست. او به طعنه گفت که مسایل بسیار حاد تری نیز در قم وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود.

قرارگاه ۱۹ دی سپاه پاسداران و بسیج قم،  اعلام کردند که بزودی با تصویب و اجرای طرحی به نام پارسا با «بدحجابی و بی‌حجابی» برخورد جدی و قاطعانه خواهند کرد .

تن فروشی، صیغه (فحشای اسلامی)، دختران زیباروی ایرانی در شهر مشهد به مسافرین عراقی. این عکس نشان از سکس چندین نفره عراقی ها با دختر ایرانی دارد، که البته جمهوری اسلامی و آخوند های جنایتکار سکوت کرده اند و به عوض دائما به حجاب تحمیلی بر سر زنان ایرانی می گویند.

آگاهان می گویند: بعد از چهار دهه ی گذشته، تمایل  زنان ایران برای استفاده از پوشش اجباری رژیم به شدت پایین آمده است و بررسی ها نشان می دهد که۶۰ تا ۷۰ درصد زنان ایران در گروه “محجبه عرفی” یا “بدحجاب با تعریف شرعی” قرار دارند و ۳۰ تا ۴۰ درصد آنها در گروه “باحجاب” قرار می‌گیرند که از این اقلیت “باحجاب” نیز تنها ۱۳ درصد زنان حجاب سنتی را رعایت می‌کنند.

قوانین اسلامی عربی، آخوندها، و جمهوری اسلامی در ایران اسلام زده، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان و حقوق بشر هستند. در جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی همه قوانین به نفع مردان است