سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

برنامه‌ی «کاظم صدیقی» و «محمود کریمی» (مداح هفت تیر کش رژیم) بازار لوکس تهران لغو شد + فیلم

اعتراض شدید مردم در فضای مجازی، برنامه‌ی «کاظم صدیقی» و «محمود کریمی» (مداح رژیم) را لغو کرد + فیلم

سه‌نقطه : پس از سخنان کاظم صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه تهران مبنی بر حذر داشتن مردم و مسئولین از اشرافی‌گری و دعوت به قناعت، کلیپی از سوی روابط عمومی بازار بزرگ تهران منتشر شد که کاظم صدیقی امشب نمازخانه مجموعه لوکس بازار «ایران‌ مال» تهران را همراه با محمود کریمی، مداح(رژیم) افتتاح می‌کند. 

آخوند آشغال، انگل، مفت خور، اشغال، جنایتکار حکومتی، کاظم صدیقی.

این امر موجب شد تا کاربران فضای مجازی اعتراض شدید خود را نسبت به دوگانگی در رفتار و عملکرد خطیب جمعه موقت تهران ابراز کنند که در نهایت تسنیم، خبرگزاری نزدیک به سپاه اعلام داشت؛ صدیقی امشب به ایران‌مال نمی‌رود.

صدیقی در نمازجمعه ۳۰ فروردین اظهار کرد: به جهنم که تحریم تشدید شود. مگر شما خدا ندارید؟ مگر خداوند کم داده است؟ مگر قرآن نمی خوانید؟ شما کی هستید؟ این فرانسه و آن آمریکا خودشان دچار چالش هستند! هر کس در این درگه مقرب‌تر است، جام بلا بیش‌ترش می‌دهند. خداوند امتحان می‌کند. امید ما برای زایش بیش‌تر می‌شود! مثل درد زایمان است، به ناله در می‌آورد اما امید زایش هست. خداوند با فشارهای بین‌المللی می‌خواهد امتحان‌تان کند!!


برنامه کاظم صدیقی امام جمعه تهران در یک مرکز تجاری لوکس با انتقاد شدید افکار عمومی و کاربران فضای مجازی لغو شد 

با فشار افکار عمومی و انتقاد به حضور «کاظم صدیقی» و «محمود کریمی»، مداح هفت‌تیر کش در افتتاحیه مسجد ایران‌مال، این مراسم لغو شد.

رسانه‌های اصولگرا از جمله فارس و خبرنامه‌دانشجویان مدعی شدند از نام این افراد سوءاستفاده شده بود!! 

در این رابطه یک تیزر ویدیویی تبلیغاتی منتشر شد که از حضور امام‌جمعه تهران و مداح مشهور در این برنامه خبر می‌داد. 


 اظهارات امام‌جمعه تهران یک‌روز پیش از این‌ در نماز جمعه جنجال برانگیز شده بود.

او گفته بود که «به جهنم قرار است فشارهای تحریمی زیاد شود. مگر شما قران ندارید؟ اینها آزمایش الهی است و مانند در زایمان، منجر به زایش میشود.»

این‌ در حالی بود که تیزر افتتاح مسجد یک مجموعه اقتصادی تفریحی لوکس در غرب تهران بر سر زبان‌ها افتاده و سوالات زیادی درباره علت حضور چهره‌های سرشناس در این مراسم مطرح شده است.

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.

خبرگزاری دانشجو مدعی شده یک منبع آگاه در دفتر امام جمعه موقت تهران در پی سوالی در خصوص نیت حضور حجت الاسلام صدیقی در این مراسم گفت: اساسا بنا نیست حاج آقا در این مراسم حضور پیدا کنند! چرا که هیچ گاه ما به درخواست این مجموعه پاسخ مثبت ندادیم!!

آنها مدعی هستند برخی در حال سوءاستفاده از این‌ چهره‌ها هستند. در حالی که مشخص نیست یک مرکز تجاری لوکس اساسا چرا باید بخواهد از امام‌جمعه تهران سوءاستفاده کند و چنین برنامه‌ای را برای او ترتیب دهد؟ برنامه‌ای که با فشار افکارعمومی بعد از پخش گسترده تیزرهای ویدئویی آن لغو شد.

گفتنی است پروژه‌ی ایران‌مال متعلق به «علی انصاری» شریک تجاری «مجتبی خامنه‌ای» است. گفته شده «مجتبی خامنه‌ای» فرزند رهبر جمهوری اسلامی نیز در پروژه‌ی ایران‌مال سهام مخفی دارد.