سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

گزارشی درباره پدیده کودک همسری در حکومت اسلامی ایران: هزار و ۵۴ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در خراسان

رادیو پیام اسرائیل ـ گزارشی درباره پدیده کودک همسری در حکومت اسلامی: هزار و ۵۴ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله، سال گذشته در استان خراسان ازدواج کردند

علی زاهدی نیا مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با سایت حکومتی ایرنا، با ارائه آماری از ازدواج و طلاق این استان، اظهار داشت: پارسال هشت هزار و ۶۷۰ واقعه ازدواج در این استان ثبت شد که نسبت به ۹ هزار و ۲۰۲ واقعه ثبت شده در سال پیش از آن کاهش ۵٫۸ درصدی داشته است.

ازدواج کودکان در ایران اسلام زده و ایرانیان نادان جنایتی بزرگ است که پدر و مادر های جاهل و شتسشوی مغزی شده توسط آخوند ها انجام میگیرد.

وی افزود: بیشترین ازدواج ثبت شده خانم ها در سنین ۱۵ تا ۱۹ با ۲ هزار و ۹۴۵ فقره، ۲۰ تا ۲۴ سال با ۲ هزار و ۱۱۴ فقره و ۲۵ تا ۲۹ سال با یکهزار و ۱۹۶ فقره بوده است.

این آمار یک استان از استانهای ایران می باشد که ازدواج دختران زیر سن قانونی  در آن انجام میگیرد.

مجلس حکومت اسلامی چندین بار لایحه برخورد با ازدواج دختران زیر سن را رد کرده و با آن مخالفت کرده است.

شخصیت واقعی خمینی، و با مغزی فسیل شده و عقب مانده و ضد زن. این آدم فسیل شده موجب تمام جنایات و بدبختی های زندگی مردم ایران شده است.

مخالفت با این لایحه در مجلس حکومت اسلامی در حالی صورت گرفت که خود این لایحه نیز سن قانونی ۱۸ سال را برای دختران در نظر نگرفته و در آن تاکید شده بود که دختران بین سن ۱۳ تا ۱۶ سال میتوانند ازدواج کنند.

اما با این وچود مجلس حکومت اسلامی با این لایحه مخالفت ورزید.

ازدواج دخترکان زیر سن قانونی که به کودک همسری شهرت یافته در جوامع اسلامی رواج داشته و دارد.

محمد پیامبر اهل عربستان، یک آدم دیوانه، روانی و بچه باز و ضد زن و یک جنایتکاری بیش نبود. ایرانیان نباید از سنت های محمد روانی تبعیت کنند.

ازدواج دختران در سنین پایین می‌تواند مشکلاتی مثل «مرگ در هنگام زایمان»، «خشونت فیزیکی و جنسی»، «انزوا و افسردگی»، «سرطان دهانه‌ رحم و خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی» و «مرگ نوزادان» را افزایش دهد.

کودک همسری؛ ازدواج رسمی یا غیررسمی قبل از سن ۱۸ سالگی شناخته می‌شود.

سن قانونی ازدواج در ایران تحت حکومت اسلامی برای دختر ۱۳ سال تمام و پسر ۱۵ سال تمام است و ثبت ازدواج قبل از رسیدن به این سن، نخ تنها غیر قانونی نیست بلکه فقط با اجازه ولی کودک و تشخیص دادگاه امکان پذیر می‌باشد.