شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

حمله آخوند دادستان کل کشور به ورود زنان به ورزشگاه آزادی ـ (آخوند های مفت خور، ننگ و سربار . دشمن ایرانند)

حمله آخوند دادستان کل کشور به جریان ورود زنان به ورزشگاه آزادی

دادستان کل کشور «فیلم‌های» حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای تماشای پخش زنده مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، که به ادعای او «بدون روسری و درحال رقاصی و آوازه‌خوانی هستند»، را «مایه ننگ» خواند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، محمد جعفر منتظری روز یک شنبه سوم تیر گفت که «دشمنان» جمهوری اسلامی « به بهانه‌های مختلف» از جمله «تحت عنوان اینکه فضای شاد باز کنیم و خانواده‌ها فوتبال را ببینند، ضربه خود را می‌زنند».

او مدعی شده است که شماری از زنان در ورزشگاه آزادی «روسری خود را برداشته» و اقدام به «خواندن آواز و رقاصی» کرده‌اند و اتفاقاتی رخ داده که « شرم» دارد بیان کند.

در ایران تحت حاکمیت جمهوری اسلامی (داعشی های وطنی)، به غیر از آخوند ها و سران و گماشتگان و چماقداران جمهوری اسلامی، اکثریت مردم در فقر و رنج و عذاب و درد و بدبختی زندگی میکنند. جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی تمام عقب ماندگی ها و بدبختی های کشور ایران و مردم شریف ایرانند. اینها دشمنان حقیقی ما هستند.

چهارشنبه هفته گذشته پس از کشمکش‌های فراوان و مدتی انتظار، زنان توانستند پخش زنده بازی تیم ملی ایران با اسپانیا را درورزشگاه آزادی تماشا کنند.

تماشای آزاد بازی ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی

این اتفاق انتقاد برخی از رسانه‌های اصولگرا از جمله روزنامه کیهان را به دنبال داشت.

درهمین حال وزارت کشور روز یک شنبه در واکنش به انتقاد روزنامه کیهان اعلام کرد که «تجربه موفق حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی حاکی از کارآمدی تصمیم وزارت کشور و استانداری تهران و نمونه‌ای از تلاش موفق برای پاسخگویی به یک مطالبه اجتماعی است».

دشمن ما همین‌جاست، دروغ می‌گن آمریکاست.

همچنین عبدالعظیم رضایی، معاون فرماندار تهران، خبر داده‌است که بازی فوتبال ایران و پرتغال در روز دوشنبه در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی «با حضور خانواده‌ها» به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

پس ازانقلاب ۵۷ ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه ممنوع شده است.

آخوند های مفت خور مرتجع، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عربی است، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی هستند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است.

ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها حتی باعث شده که شماری از فدراسیون‌های آسیایی و جهانی از جمله والیبال، به ایران هشدار بدهند که در صورت حذف زنان از ورزشگاه‌ها، ایران با محرومیت مواجه می‌شود.

درهمین حال دربرخی از مسابقات والیبال تعداد محدودی از زنان به صورت گزینش‌شده در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند.

با این حال شماری از کاربران شبکه‌های مجازی خبر داده‌اند که روز یک شنبه شماری از زنان بدون گزینش و فهرست ازپیش تعیین شده، اجازه یافته‌اند برای تماشای بازی والیبال ایران-آلمان وارد ورزشگاه شوند.

قوانین اسلامی عربی، آخوندها، و جمهوری اسلامی در ایران اسلام زده، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان و حقوق بشر هستند. در جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی همه قوانین به نفع مردان است

طی سال‌های گذشته شماری از کنشگران حقوق زنان، فعالان اجتماعی، ورزشکاران، و دیگر چهره‌ها و نیز گروه‌های مختلفی از شهروندان، برای رفع ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌ها تلاش کرده‌اند.

درهمین حال شماری از زنان سرشناس ایرانی روز جمعه، اول تیرماه، در نامه‌ای از فدراسیون جهانی فوتبال،‌ فیفا، خواستند که از جمهوری اسلامی «بخواهد به صورت کامل به ممنوعیت حضور زنان در استادیوم پایان دهد».

برداشت از رادیو فردا