سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸
آخرین اخبار : 

پناهجو دانمارک: عکس های جنایتکار خامنه ای را به آتش کشیدم + عکس

متن زیر در گفتگو با «سامان رفیعی» تنظیم شده است:

در ایران سالهاست که در تحت شدیدترین مشکلات و درد و رنج ها زندگی میکنم.

و من به شخصه مسئول تمام  مشکلاتم را مسئولین جمهوری اسلامی و مشخصا رهبر حکومت آیت الله خامنه ای می دانم.

 آقای علی خامنه ای و دیگر سران حکومت اسلامی به عوض برطرف کردن مشکات مردم و مشخصا جوانان ایرانی، دائما به فکر دشمنی با کشورهای مثل آمریکا، و همچنین در صدد نابودی کشور اسرائیل هستند.

 رسانه های جمهوری اسلامی در تمام وقت شبانه به تبلیغ و دشمنی با کشورهای مخالفین می پردازند در هر کجای شهر تهران شعارهای برعلیه دیگر کشورها و نابودی اسرائیل به چشم میخورد. و در عین حال جوانان بیکار و مثل یک برده و اسیر زندگی شان به گروگان ظالمان جمهوری اسلامی گرفته شده است.

از زمان فوت پدرم به بعد دچار مشکلات فراوانی در داخل خانواده و بیرون از خانه شدم و کار بدانجا رسید که امید من به داشتن آینده و فردای بهتر به ناامیدی کامل کشیده شد. جمهوری اسلامی به غیر از سیاست های جنگ طلبانه و خشونت هیچگونه برنامه کاری و رفاهی و امنیت برای ما جوانان ندارد. 

و بارها شاهد بودم که چگونه جوانان محله توسط نیروها و چماقداران جمهوری اسلامی مورد توهین و بی احترامی و کتک کاری و زندان قرار می گیرند.

من نیز چند مرتبه مورد فحاشی و ضرب و شتم و بازداشت و همچنین دادگاهی شدن و  شلاق خوردن قرار گرفته ام که عکس های شلاق زدن بر بدنم نیز موجود است و در فرصت دیگر مفصلا به دلائل شلاق و اجرای حکم توضیح خواهم داد.

ایران را از وجود ننگین مفت خور ها و آخوند های سربار و جنایتکار و عقب مانده و دشمن ایران آزاد خواهیم کرد.

و در آخر باید بگویم که برایم آتش زدن عکس خامنه ای نشان از خشم و تنفر من از علی خامنه ای و جمهوری اسلامیست. از نظر من و دیگر جوانان ایرانی یک دشمن مشتکر داریم که آنهم جمهوری اسلامیست و تا زمانی که جمهوری اسلامی بر سر کار است، زندگی ما جوانان ودیگر مردم سخت تر و سخت تر خواهد شد. 

آزادی برای ایران

به امید روزی که شاهد سرنگونی جمهوری اسلامی و آزادی برای ایران باشیم.

سامان رفیعی