جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

در حملات اسرائیل ۶۸ تن از افراد سپاه قدس و تشکلات شیعه در سوریه کشته شدند

یک سازمان حقوق بشر سوری می گوید که در جریان بمباران های دو ماه اخیر اسرائیل در خاک سوریه، ۶۸ نفر از افراد سپاه قدس و یا نیروهای وابسته به حکومت اسلامی ایران به هلاکت رسیده اند. حکومت ایران فقط یک مورد از قربانیان را مورد تائید قرار داده و آن پس از بمباران انبار پهپادهای حکومت ایران در نزدیکی فرودگاه تی – ۴ در شمال سوریه بود.

سپاه پاسداران رژیم، سرمایه داران، دزد ها، تروریست ها، جنایتکاران، چماقداران، طالبان و داعشی ها، و خونخواران و شکنجه گران اسلامی، و دشمنان مردم ایران.

به گزارش رادیو پیام اسرائیل، سازمان حقوق بشر سوریه که مرکز آن در لندن است، به تعداد دقیق افراد سپاه قدس که کشته شده اند اشاره نکرد، ولی گفت که عدد اعلام شده، شامل نیروهای شیعه تحت فرمان سپاه قدس ایران بوده است.

حکومت ایران ادعا می کند که در خاک سوریه هیچ جنگجویی ندارد و افراد اعزامی، همگی مستشاران نظامی هستند که به درخواست و دعوت دولت سوریه به آن کشور رفته اند.

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.

ولی دانی دانون سفیر اسرائیل در سازمان ملل، دو ماه پیش فاش ساخت که شمار سپاهیان ایرانی که به سوریه اعزام شده اند حدود ده هزار نفر است که حدود یازده هزار نفر نیز از گروه های شیعه افغانی و عراقی زیر نام فاطمیون و زینبیون در سوریه می جنگند و همچنین بیش از شصت هزار نفر شهروندان جوان سوری که به خدمت رژیم ایران درآمده و یک نیروی محلی برپا ساخته و حقوق بگیر رژیم اسلامی ایران هستند.

جنایتکاران، فاسدین، دزد ها، شکنجه گران، چماقداران، و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمن ایران و ایرانی ها هستند.

به گزارش سازمان حقوق بشر سوریه، در کنار ۶۸ نفر افراد سپاه پاسداران و نیروهای وابسته به آن ها که در جریان حملات هوایی اسرائیل هلاک شده اند، ۲۸ تن از سربازان سوری نیز کشته شده اند.

مرگ بر جمهوری اسلامی دشمن ایران و ایرانیان ـ آزادی ایران و برابری قانونی زنان و مردان ایرانی ـ سکولاریسم برای ایران.

با آن که در روزهای اخیر گزارشی از حملات احتمالی نیروی هوایی اسرائیل علیه مراکز استقرار سپاه قدس انتشار نیافته، برخی محافل خبری گفته اند که این ضربات، هرگاه ضروری باشد، همچنان ادامه دارد.

نخست وزیر اسرائیل و وزیر دفاع بارها گفته اند که به هیچ بهایی اجازه داده نخواهد شد که رژیم ایران در سوریه پا بگیرد.