چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

نتانیاهو: پیکار اسرائیل علیه استقرار سپاه قدس در سوریه، قاطعانه ادامه دارد

نخست وزیر اسرائیل دوباره گفت که دولت او همچنان مصمم است از استقرار نیروهای وابسته به حکومت ایران در سوریه جلوگیری کند و برای رسیدن به این هدف، همچنان قاطعانه عمل خواهد کرد و از دیدگاه وی، کارزار هنوز به انجام نرسیده است. او همچنین گفت که در یک گفتگوی تلفنی با وزیر خارجه جدید ایالات متحده از سیاست های وی در برابر زیاده خواهی های حکومت اسلامی ایران صمیمانه سپاسگزاری کرده است.

بنیامین نتانیاهو که پیش از آغاز جلسه هفتگی هیات دولت، با خبرنگاران سخن می گفت، از جمله افزود: «رژیم حاکم بر ایران عامل اصلی متزلزل ساختن ثبات در خاورمیانه است ». نخست وزیر گفت که اسرائیل برای جلوگیری از استقرار دائم نیروهای مسلح حکومت ایران در سوریه کارزاری را آغاز کرده که همچنان ادامه خواهد یافت.

پاسدار قاسم سلیمانی کرمانی، جانی و آدمکُش و تروریست جمهوری اسلامی. قاسم سلیمانی کرمانی، دشمن ایران و ایرانی ها است.

نخست وزیر گفت که اسرائیل، همزمان، به تلاش خود برای جلوگیری از انتقال اسلحه از طریق خاک سوریه به حزب الله لبنان ادامه می دهد، زیرا ما می دانیم که هدف از ذخیره کردن چنین مقدار عضیم جنگ افزار توسط حزب الله، به کار بردن آن علیه اسرائیل است.

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.

نتانیاهو گفت که قانون بین المللی به اسرائیل حق می دهد که از خود در برابر تجاوز دفاع کند و علیه ادامه تولید این جنگ افزارها و انتقال آن ها به لبنان اقدامات لازم را به عمل آورد.

نخست وزیر توضیح نداد که منظور او از “افدام علیه تولید کننده اسلحه” چه می باشد، ولی بی تردید اشاره او به حکومت ایران است که کارخانجات عظیم تولید جنگ افزار و موشک  برپا ساخته و می کوشد مقادیر عظیمی اسلحه به گروه های و عوامل تحت فرمان خود در لبنان، سوریه، یمن و کشورهای دیگر برساند.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. خمینی واقعیت شخصیت اسلام را به درستی گفت.

نخست وزیر در بخش دیگری از سخنان خود گفت که همین سیاست را اسرائیل در مورد نوار غزه اِعمال می کند و هیچگونه تعرضی را از آن ناحیه تحمل نخواهد کرد و قاطعانه به آن پاسخ خواهد گفت.

بنیامین نتانیاهو و همچنین اویگدور لیبرمن وزیر دفاع، در ماه های اخیر بارها گفته اند که اسرائیل به هر اقدام لازم دست خواهد زد تا نگذارد رژیم ایران در سوریه ریشه بگیرد. حکومت ایران خود بارها گفته است که با استقرار در سوریه و تسلطی که برحزب الله لبنان دارد و کمک هایی که به حماس ارائه می کند، قادر است اسرائیل را از سه جهت مورد حمله قرار دهد و این کشور را به آسانی نابود کند.