جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

وضعیت نگران کننده زندانی سیاسی «آتنا دائمی» ـ (فعال حقوق کودکان)

به گزارش حصار، وضعیت سلامتی «آتنا دائمی» نگران کننده است . بر پایه همین خبر و به گفته خانواده این فعال اجتماعی زن در ایران، «آتنا پس از انتقال به زندان قرچک به دلیل شرایط بد زندان و فشارهای روانی با مشکلات جسمی و عصبی روبرو شده است. بعد از یک ماه او همچنان دچار سرماخوردگی است، صورتش هنوز دچار بی حسی است و سمت راست صورت او از کار افتاده، چشمش نسبت به سایر اجزای صورت، بیرون زده و بی‌حسی صورتش رو به گسترش است و به گلویش رسیده است؛ دندان‌ها و فک‌اش نیز بی‌حس شده.»

عکس از آرشیو. آتننا دائمی به همراه خواهرانش.

این خانواده اضافه کردند که «یک دکتر اعصاب و روان آتنا دائمی را معاینه کرده و این علائم را نشانه بیماری «ام اس» تشخیص داده است که احتمالا پس از شوک و فشارهای عصبی چند وقت اخیر به وجود آمده باشد»

جمهوری اسلامی داعشی صفت. عملکرد و جنایت های عوامل جمهوری اسلامی در حق مردم شریف و ستمدیده ایران، بسیار بدتر از جنایتکاران اسلامی داعش است. سرنگون باد جمهوری اسلامی ـ سکولاریسم برای آینده ایران.

آتنا دائمی و گلرخ ایرایی دو فعال اجتماعی و زندانی در ایران روز ۴ بهمن‌۱۳۹۶، با ضرب و شتم به زندان قرچک ورامین تبعید شده بودند، این دو  با انتشار نامه ای اعلام کردند که از روز ۱۴بهمن به مدت یک هفته اعتصاب غذا تر می کنند و پس از آن در صورت عدم توجه مسئولین زندان اعتصاب خود را از ۲۱ بهمن به اعتصاب غذا خشک تبدیل می کنند. آتنا دائمی پس از ۱۴ روز اعتصاب غذا و ۶ روز اعتصاب خشک روز ۲۷بهمن به اعتصاب خود پایان داد و گلرخ ایرایی اعتصاب خشک خود را به اعتصاب تر تبدیل کرد و همچنان با وجود انتقال به بیمارستان بر اعتصاب خود اصرار دارد .