جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

چرا هر روز به تعداد پناهجویان ایرانی افزوده میشود؟ مراد شیخی

تمام آمار ها و مشاهدات حکایت از آن دارد که روزانه به تعداد ایرانیانی که تقاضای پناهندگی می دهند افزوده میشود. روند پناهندگی ایرانیان به خارج از کشور در تمام طول دوران تاریخ ایران بی سابقه است. در هیچ دوره از تاریخ ایران به این میزان ایرانیان از کشور فرار نکرده، و به کشورهای خارجی پناه نبرده اند.

از حدود چهل سال قبل و با حکومت نو تاسیس جمهوری اسلامی، و سر آغاز ظلم و بی عدالتی و سانسور و زن ستیزی و سرکوبگری و دستگیری و اعدام و شکنجه زندانیان سیاسی و مخالفین… و نمایشی  علنی از توحش قوانین عقب مانده اسلامی توسط آیت الله خمینی و باند چماقدار و گماشتگان و مزدورانش… میلیون ها ایرانی به هر شکلی که توانای خروج و یا فرار از ایران را داشته اند، گریخته اند. و ایران با حاکمیت جمهوری اسلامی مبدل به جهنمی حقیقی از زندگی برای مردم شد.

مردم ایران و مردم همه نقاط کره زمین حق دارند که آزادانه زندگی کنند، و هیچ قدرت و یا فردی اجازه ندارد که دیگران را با توسل به قانون و خشونت و ابزار سرکوب و ادیان و غیره وادار به تحمیل پذیرش خواست ها و باورهایش نماید. آدم ها یک مرتبه فرصت زندگی کردن را دارند.  و این زمان هم تکرار شدنی نخواهد بود. بنابر این هر انسانی فارغ از جنسیت و باور حق دارد که اجازه داشته باشد نظرش را بیان کند. و  باید که به هر کسی فرصت داد که بتواند توانای های خود را  به اثبات برساند. داشتن یک دنیای بهتر و با امنیت خاطر و رفاهیات و برخورداری از آزادی های بی قید و شرط انسانی حق همه مردم است و هیچ قانون و شرعی هم نمیتواند این حقوق مسلم انسانی مردم را نادیده بگیرد.

آخوند ها در ایران اسلام زده نقش بسیار مهمی در عقب ماندگی و بدبختی و زن ستیزی و بسیاری دیگر از مشکلات را دارند. و همچنین اینکه آخوند ها نقش بسیار مهمی در فرار مردم از ایران و پناهنده شدن به دیگر کشور ها را نیز بازی میکنند. نقش آخوند ها در ایران بسیار مخرب است.

 تعریف کوتاه از آخوند ها: یک جماعت بیکار، مفتخور، سربار، دکانداران و تاجران اسلامی.  آخوند ها، دغدغه پول و مادیات را ندارند. آیت الله های حکومتی همچون خامنه ای، مصباح یزدی، مکارم شیرازی… میلیاردر هستند. و از میلیلارد ها  پول دزدیده شده از منابع کشور و ثروت ملی  را در بانک های کشورهای خارجی سرمایه گذاری کرده اند. سربازی نمی روند. در طول عمرشان حتی یک روز هم کار فیزیکی انجام نمی دهند. همیشه مدعی و طلبکار از مردم و ایرانند. آخوند ها، هرگز برای مردم اسلام زده ایرانی روضه های مجانی نمی خوانند. آخوند ها، نماز و دین و احکام اسلامی را به مردم می فروشند و از اسلام فروشی و تبلیغ نادانی و جهالت، از یک زندگی متمول و اشرافانه برخوردارند. آخوند ها، به هیچ کسی پاسخگو نیستند و هرگز مردم نمیدانند که مثلا آنها چه میزان درآمد مادی دارند؟ جزء اسرار است..! آخوند ها، با ابزار دین و شریعت، سرخود اجازه دارند که در تمام مسائل اجتماعی و خصوصی و سیاست و فرهنگ و غیره… دخالت، و امر و نهی کنند. آخوند ها، دشمنان قسم خورده حقوق انسانی زنان، کودک آزار، ناقضین حقوق بشر، و به لحاظ عقاید نیز بشدت جنایتکار و خشونت طلب و عقب مانده و ضد انسانی اند. آخوند ها، یکی از اصلی ترین دلائل عقب ماندگی کشور ایران و تحمیل ذلت بر زندگی و  آوارگی و بی آیندگی مردمند. آخوند ها، موجب سرافکندگی و ننگ و بخش سیاهی از تاریخ ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

در زندگی هر انسانی هیچ چیزی مقدس تر از برخورداری از آزادی نیست. برای رسیدن به آزادی های فردی و اجتماعی… حتمن نیاز است که بی تفاوتی و سکوتمان را نسبت به عوامل به  جنایت های جمهوری اسلامی، بشکنیم. هر چه که از تهدید های حکومتی بترسیم و بی تفاوتی و سکوت را پیشه کنیم، حکومت سرکوبگر تر میشود، و ضمن اینکه هیچگونه امید و  آینده ای برای کودکان فردای ایران وجود نخواهد داشت. هر چه در سیاست جمهوری اسلامیست بر میگردد به سیاهی ها و قوانین و سنت های عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل از دوران تاریخ جهالت و عقب ماندگی مردم در مکه و صحراهای عربستان. که تماما نماد جنایت و بی حقوقی و مرد سالاری و زن ستیزی و کود آزاری و نابرابری و بی عدالتی ها است.

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آخوند خوب، آخوند مُرده است. زنده باد آزادی ایران، و سکولاریسم برای ایران.

دوران و تاریخ حکومت های عقب مانده بسر رسیده است. در یک جامعه پیشرفته و آزاد و برابر جهان بر اساس قوانین برابر برای مردان و زنان و عدالت اجتماعی و جدای قانونی دین از سیاست و ممنوعیت حق دخالتگری نهاد های مذهبی و شخصیت های دینی در سیاست و فرهنگ و اخلاقیات… و غیره است. اداره کردن تمام امورات کشور های پیشرفته توسط  مردم فارغ از جنسیت و باورها و عقایدشان است. یک جامعه آزاد و انسانی بر اساس چنین معیار های شکل می گیرد و اداره میشود.

و کلام آخر اینکه یگانه راه پایان دادن به روند خروج پناهندگان ایرانی به خارج کشور مبارزه برای براندازی و سرنگونی جمهوری اسلامیست. به باور بنده یگانه راه و مناسب ترین وکم هزینه ترین کار ممکن برای سرنگونی جمهوری اسلامی اعتصاب عمومی کارگران و مخصوصا کارگران بخش های صنعتی همچون نفت و گاز است. اعتصابات وسیع کارگران در حوزه های مختلف کمر اقتصادی عوامل حکومت را برای دستگیری و شکنجه و تهدید فلج خواهد کرد.

دوشنبه, ۲۸ اسفند , ۱۳۹۶

۱۹-۰۳-۲۰۱۸

muradsheixi10@gmail.com

منبع خبر: سایت پناهندگان ایرانی