جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

خامنه‌ای میلیاردر: مشکلات هست اما صبر داشته باشید

خامنه‌ای : مشکلات هست اما صبر داشته باشید

رادیو زمانه ـ آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید مشکلات معیشتی مردم را می‌شناسد اما اگر همه «ایمان، تقوا، صبر و بصیرت» داشته باشند هیچ مشکلِ حل‌نشدنی وجود ندارد.

علی خامنه‌ای پنج‌شنبه ۲۴ اسفند و در آستانه نوروز، در دیدار با اعضای مجلس خبرگان تلاش کرد تا مردم را آرام کند و به آن‌ها امید دهد که مشکلاتشان حل خواهند شد.

از خرج میلیاردها تومان پول ایران برای سوریه و حزب الله لبنان… تا زندگی مرفه و اشرافی آخوند ها، و سران و گماشتگان و چماقداران جمهوری اسلامی، و فقر کارگران زحمتکش و اکثریت ایرانیان شریف و ستمدیده در حکومت اسلامی آخوند ها.

او ضمن آن‌که وعده داد در چند روز آینده درباره مشکلات مردم حرف خواهد زد، گفت: «از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات مردم اطلاع داریم اما معتقدیم هیچ مشکلِ حل‌نشدنی در کشور وجود ندارد».

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری قانونی زن و مرد ـ سکولاریسم برای ایران.

رهبر جمهوری اسلامی از «مبارزه سخت و جنگ دشوار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی ایران با هجوم همه‌جانبه دشمنان» سخن گفت و درباره نارضایتی‌‌ها افزود: «کسانی به این وضع معترض‌اند و فکر می‌کنند جمهوری اسلامی این جنگ را شروع کرده است، اما این تصور، نوعی غفلت است، چرا که نفس وجود جمهوری اسلامی و حکومت دینی (…) دشمنان دین را به جنگ و هجوم می‌کشاند.»

داستان دردناک زندگی میلیون ها کودک فقیر و بیچاره ایران در حکومت اسلامی و آخوندهای مفت خور و جنایتکار.

به‌رغم توافق هسته‌ای وضعیت اقتصادی ایران بهبود چندانی نیافته و نارضایتی‌های اجتماعی و معیشتی بیشتر می‌شود. این نارضایتی‌ها به حدی رسید که در دی‌ماه سال جاری اعتراضات سراسری در بیش از ۷۲ شهر کوچک و بزرگ ایران شکل گرفت و در جریان آن دست‎کم ۲۷ نفر کشته و صدها نفر بازداشت شدند. همچنین در ایران تقریباً هر هفته ده‌ها حرکت اعتراضی از سوی کارگران و دیگر طبقات محروم برگزار می‌شود.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده حقوق انسانی مردم و زنان و مردان و آزادی. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جلسه استیضاح خود در روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند شرایط اقتصادی ایران را «سخت» توصیف کرد و گفت: «من واقعا نگران وضعیت اقتصاد ایران هستم (…) ۶۵۰ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به اقتصاد است و این یعنی ۵۲ درصد تولید ناخالص داخلی. این به معنای متلاشی شدن همه شرکت‌هاست.»

بودجه سال نود و هفت و میلیارد ها میلیارد پول مردم بیچاره و منابع ایران به جیب آیت الله های مرتجع حکومتی می رود.

رهبر جمهوری اسلامی در چنین شرایطی که نوروز نیز نزدیک و سفره بسیاری از مردم خالی است، قصد دارد مردم را آرام کند. او می‌گوید «حق بر باطل» پیروز می‌شود اما شرط آن «صداقت، صبر، بصیرت، همت و پایداری» است؛ اگر این شروط رعایت شود «وعده الهی» نیز «قطعی» است.

از فقر و نداری و آوارگی اکثریت مردم شریف ایران، تا زندگی اشرافانه و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و سربار حکومتی و غیر حکومتی. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

او از آیات قرآن گفت که «آرام‌بخش» و «امیدبخش» هستند و از مسئولان حکومتی دعوت کرد که به «پرهیز از دنیاپرستی و اشرافی‌گری و کار و تلاش سخت» پایبند باشند.