دوشنبه, ۲۸ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

تصور کن جهانی بدون دین را / آخوند و جمهوری اسلامی هم نبود…

نویسنده: شاهین محمدی

جهانی بدون دین را تصور کنید. تصور کنید که بمب گزاران انتحاری نبودند، ۱۱سپتامبر نبود، جنگ های صلیبی نبود، شکار جادوگران نبود، تجزیه ی هندوستان نبود، جنگ اسرائیل و فلسطین نبود، کشتارهای صرب/ کروات/ مسلمان در بالکان نبود، تعقیب و آزاریهودیان به عنوان “قاتلان مسیح” نبود، ‘مناقشه’ی ایرلند شمالی نبود، ‘جهاد’ نبود، واعظان تلویزیونی خوش پوش نبودند که مردم ساده لوح را بفریبند و پول هایشان را بالا بکشند ( این واعظان می گویند “خدا از شما میخواهد آن قدر صدقه بدهید تا به مضیقه بیافتید”). تصور کنید نه طالبانی بود که که مجسمه های باستانی را منفجر کند، نه قطع سر کافران در ملاء عام بود، نه شلاق زدن بر پوست زنان به جرم بیرون بودن یک اینچ از پوست وجود داشت. تصور کنید هیچ بهشت و جهنمی وجود نداشت. تصور کنید هیچ آخوندی نبود که با دروغ پرازی هایش از مردم سو استفاده کند.

تصور کنید تمام مردمان دنیا فقط برای امروز زندگی می کردند. چیزی برای کشتن و کشته شدن وجود نداشت.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید.

تصور کنید تمام مردمان دنیا در صلح زندگی می کردند.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. خمینی واقعیت شخصیت اسلام را به درستی گفت.

از روزی که دین ساخته،  کشف، اختراع یا الهام شد گروهی به نام متولیان دین بوجود آمدند که شغل شان دین فروشی بود اینان که در اعصار مختلف، القاب متفاوتی داشتند ( راهب، کشیش، ملا و …) از راه وجوهات شرعی و اعانه‌ها ارتزاق می کردند و می‌کنند. شکم‌های بزرگ، دستانی سفید و پوست نازک، ادعای روحانی بودن ( در برابر جسمانی بودن دیگران)، تنبل و پول دوست بودن از خصایص آنها است. دین فروشان همیشه از زمره ثروتمندان شهر هستند و پایه‌های قدرت وثروتشان به آسانی فرو ریختنی نیست این ثروت و قدرت همیشه با جهالت مردم رابطه مستقیم دارد در واقع پایه های قدرتشان ریشه در نادانی مردم دارد. حال تصور کنید این افراد نبودند. تصور کنید که هیچ دینی هم نبود!

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر اصلاح طلبان اسلامی ـ زنده باد آزادی و برای زنان و مردان ـ سکولاریسم برای ایران

دیگر کسی از زندگی مردم سهم خواهی نخواهد کرد! دیگر کسی نیست که متاع”آخرت”را در مقابل دسترنج مردم به مردم بفروشد. دیگر کسی به اسم خدا کسی را گردن نمیزد. 

تصور جهانی بون دین شاید رویایی باشد اما رویای شیرینیست.