سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

داعش های شیعه رژیم، و بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر + اسامی بازداشت شدگان

حصار نیوز ـ مأموران امنیتی در شهر بوشهر طی یک عملیات هماهنگ صبح روز سه شنبه به منزل تعدادی از شهروندان بهایی حمله کرده و با تفتیش کلیه وسایل هفت نفر از آنان را دستگیر کردند.
هویت بازداشت شدگان : «مینو ریاضتی»، «اسدالله جابری»، «احترام شخی»٬ «عماد جابری»، «فریده جابری»، «لقا فرامرزی» و «پونه ناشری» اعلام شده است.

شیعه جمهوری اسلامی در سرکوبگری و سانسور و ممنوعیت و زندانی کردن و شکنجه و اعدام و تیر باران و خونریزی و جنایت و هزاران نقض حقوق انسانی مردم شریف ایران… هیچ تفاوت اساسی با اسلامیست های منطقه همچون داعش و طالبانی ها و القاعده و دیگر تروریست های اسلامی وجود ندارد. جمهوری اسلامی، و آخوند های ایران، جنایتکاران و داعشی های شیعه مقیم در ایرانند.

 بازداشت این افراد با تفتیش کامل منزل همراه بوده و وسایل شخصی این افراد نیز توسط نیروهای امنیتی ضبط شده است. از علت و اتهام بازداشت این افراد تاکنون گزارشی منتشر نشده است.
به گفته منبعی مطلع: «ماموران اداره اطلاعات با در اختیار داشتن حکم جلب به منزل اسدالله جابری رفته و اقدام به تفتیش منزل» وی کرده‌‌اند.
دومین محلی که مورد بازرسی قرار گرفته، منزل عماد جابری فرزند اسدالله جابری بوده است. این فرد مطلع اضافه کرده «ماموران پس از بازداشت عماد جابری در منزل شخصی‌اش با او به محل کار پدرش می‌روند و در آنجا، او ،اسدالله جابری و همسرش را بازداشت می‌کنند.
این فرد مطلع همچنین گفته «ماموران اداره اطلاعات در گروه‌هایی جداگانه به منازل مینو ریاضتی، پونه ناشری و فرخ لقا فرامرزی مراجعه کرده‌اند.»
ماموران «پس از تفتیش کامل منازل این افراد و ضبط و توقیف آلبوم‌های خصوصی، موبایل، لپ تاب و کتب و عکس‌های مربوط به آیین بهائی، این سه نفر را نیز بازداشت» کرده‌اند.