سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

فراخوان سازمان مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در ایران

ایرانیان آزادیخواه و حامیان جهانی‌ مقاومت مردم ایران!

رژیم جنایت کار اسلامی در ایران ، در برابر مقاومت و ایستادگی مردم به پا خواسته دربیش از ۱۳۰شهر از سراسر ایران تا امروز دهها تن را کشته و هزاران تن را دستگیر و روانه کهریزکها نموده است.

آنچه طی چندین هفته اخیر در زندان‌های رژیم اتقاق افتاد ازجمله :

۱- زجرکش کردن سینا قنبری، تهران
۲- محسن عادلی، دزفول
۳- وحید حیدری، اراک
۴- سارو قهرمانی ، سنندج
۵- کیانوش زندی، سنندج
۶- علی پولادی، چالوس
۷- محمد نصیری، زنجان
۸- حسین قادری، سنندج
۹- حسن ترکاشوند ، کرج

۱۰- سید شهاب ابطحی،اراک

و به دنبال آن‌ افشای سناریوی کثیف خودکشیهای زندانیان اعلان شکست رژیم در مقابل مردم به پاخواسته میباشد.

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر اصلاح طلبان اسلامی ـ زنده باد آزادی و برای زنان و مردان ـ سکولاریسم برای ایران

خفّاشان اسلامی در وحشت از سرنگونی به کشتار خیابانی دست زدند و خون ۲۶ نفر را در چهار گوشه ى کشور بر زمین ریختند.

هنوز نام همه بازداشت شدگان را در دست نداریم ولی مشخص است که جنبش سرنگونی و فعالین شناخته شده آن‌ قربانیان اصلی‌ سرکوب رژیم اسلامی هستند.

طبق اعتراف تعدادی از نمایندگان مجلس رژیم، ازسرنوشت و محل نگهداری دستگیرشدگان که اسامی‌شان روشن شده ، اطلاع درستى در دست نیست و خانواده‌های آنان تهدید به سکوت شده اند.

از اعتصابیون زندانى:

اتنا دائمى
گلرخ ابراهیمى ایرایى
سهیل عربى

محمود معصومى و همچنین زندانیان دیگر که در اعتصاب غذا به سر میبرند.
و پر واضح است که جان همه این عزیزان بخصوص سهیل عربى در خطر جدى میباشد.

بازداشتیان اخیر:
شیما بابایی 
داریوش زندی 
بهنام موسیوند 
سعید اقبالی 
نادر افشاری
سعید سیفی وزندانیان دیگر در سخت‌ترین شرایط در زندان به سر میبرند و محمد نجفی وکیل پایه یک دادگسترى که در راستای ادعای خودکشی وحید حیدری آنرا ردّ و جنایت را افشا نمود، محل بازداشتش و سرنوشتش هنوز نامعلوم هست.

از رامین حسین پناهی،از هدایت عبدالله پور از زانیار و لقمان ،ازریحانه ها از کودکانى که زیر هجده سال حکم اعدام گرفتند، ازتمامى انهایی که شکنجه شدند و بیگناه به اعدام محکوم شان کرده اند ،از انهایی که باید الان زندگی میکردند ولی این حق را از آنها گرفتند.

این چنین است که ارگان‌های سرکوب رژیم در سراسر کشور ، مردم به پا خواسته را را به اسارت گرفته اند و به شکنجۀ آنها مشغولند. جان این عزیزان در خطر است. سکوت در مقابل این جنایات رژیم باعث تکرار کهریزگ‌ و کهریزک‌ها است. باید اعتراضات بدون وقفه ادامه پیدا کند باید اعتراضات داخلی‌ و خارجی‌ چنان در هم تنیده و بی‌امان باشد که توان سرکوب را از جانیان اسلامی گرفته و هزینهٔ ادامهٔ آن‌ مساوی با سرنگونی محتوم رژیم باشد. قیامهای پی‌ در پى ۴ دهه اخیر ثابت نموده است که رژیم در ادامه سیاست راه اندازی رعب و وحشت جهت بقا خود شکست خورده است . ما همه شما آزدیخواهان ایرانی ساکن داخل و خارج از کشور را فرا می خوانیم تا در اقدامی مشترک برای آزادی همه دستگیر شده گان قیام مردمی که ده روز تمام ایران و جهان تکان را دادند ، بدون وقفه و با تمام نیرو و امکانات وارد عمل شویم. باید وجدانهای بیدار در جهان با خود همراه نمود و فشار افکار عمومی بین المللی بر رژیم اسلامی را سازمان داد داد. نباید اجازه داد بهترین فرزندان این مردم زجر کشیده ، تحت حاکمیت و داعشیان حاکم بی‌ صدا زجرکش شوند .

تجمع اعتراضی خانواده‌های زندانیان سیاسی در مقابل زندانها و به خصوص زندان اوین باید تداوم داشته باشد و با استقبال و پشتیبانی وسیع مردم مثل همیشه مواجه شود و جبهه نبرد با جمهوری اسلامی در مقابل زندانها هر چه قویتر شود.
آزادی زندانیان سیاسی نه فقط خواست خانواده‌های درد کشیدهٔ آنان، بلکه خواست مهم کل جامعه برای در هم پیچیدن طومار حکومت اسلامی است!
سازمان مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی همه مردم آزادیخواه را به این کمپین فرا می‌خواند و براى آزادى دستگیرشدگان اعتراضات اخیر و زندانیان سیاسی به اقدامات انقلابی‌ تک تک شما نیاز دارد.این کمپین با بسیج وجدانهای بیدار در سطح جهانی‌ ، آزادی دستگیر شدگان اخیر و کلیه زندانیان سیاسی را در دستور کار قرار میدهد. به ما بپیوندید.
سازمان مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در ایران CFPPI
جمعه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۶ برابر با۰۹/۰۲/۲۰۱۸