جمعه, ۴ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

جدید: انتشار ویدئوهایی از «اعتراضات در چند شهر ایران»، با شعارهای «مرگ بر خامنه ای» ، «نترسید نترسید ما همه با هم هستیم»

رادیو فردا ـ شامگاه دوشنبه نهم بهمن ماه، ویدئوهایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان‌ می‌دهد در چند شهر ایران، اعتراض‌هایی علیه رهبر جمهوری اسلامی و حکومت ایران صورت گرفته‌است.

مرگ بر حسن روحانی قاتل و جنایتکار ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر اصلاح طلبان اسلامی.

این ویدئوها، از برگزاری تجمعاتی اعتراضی در بندرعباس ،‌خرم آباد،‌ اراک، کرمان و شیراز حکایت دارد و در آن معترضان شعارهایی چون «نترسید نترسید ما همه با هم هستیم» و «مرگ بر خامنه‌ای» سر می‌دهند.

خیزش شبانه مردم بندر عباس علیه حکومت اسلامی ایران دوشنبه , ۹ بهمن , ۱۳۹۶:

رادیو فردا به دلیل آن‌که امکان داشتن خبرنگار داخل ایران را ندارد، و محدودیت‌های خبررسانی توسط جمهوری اسلامی، به طور مستقل نمی‌تواند درباره صحت و زمان دقیق این ویدئوها و تجمعات اظهار نظر کند؛ آن‌ها را تائید یا رد کند.

 پیش از انتشار این ویدئوها فراخوان‌هایی برای انجام اعتراضات در روزهای سالگرد انقلاب بهمن ۵۷ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود.

کرمان میدان کوثر ۹ بهمن ۱۳۹۶ خروش مردم دلیر کرمان:

پیش از این در اعتراضات دی ماه در شهرهای مختلف ایران، دست‌کم ۲۵ نفر کشته شده و ۳۷۰۰ نفر بازداشت شدند. اعتراضات اولیه به وضعیت اقتصادی در شهر مشهد خیلی زود به دیگر شهرهای ایران سرایت کرد و روندی سیاسی به خود گرفت.

در اعتراضات دی‌ماه شعارهایی علیه رهبر جمهوری اسلامی، مقام‌ها و نهادهای ارشد حکومتی، و یا در حمایت از پادشاهان دوران پهلوی سر داده شد.